- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Apple iPhone 17 - alap
- Yettel topik
- Magisk
- Samsung Galaxy Z Fold6 - ugyanaz, sarkosan fogalmazva
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Google Pixel 10 és 10 Pro összehasonlító gyorsteszt
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
patomi #31390 üzenetére
Köszi!
Igen, emlékszem a házadra, csak ugye azt eladtad, ezért nem közvetlenül tőled kérdeztem.
A C2 jó kis ház, olcsó is, csak zéró hűtése van, a sharkoon-on meg azért van felül egy 120mm-es venti. Viszont ez a kép a C2-nél eléggé árulkodó, jól be lehet lőni a csavarok, ill. a PCIE sínek helyzetét:Látható a harmadik (legalsó) csavar kb. pont a harmadik PCIE-bracket síkjában található, és ha ezt összevetem a Te képeiddel, vagy a hivatalos CA-I képekkel, akkor elmondhatjuk, befér a házba az általam linkelt alaplap! Szvsz!
(#31395) HookR
"A microATX valójában amolyan kakukktojás gumiszabvány. Nem egzakt méretet ír elő, hanem maximális méretet. Így gyakorlatilag a 170x170mm-es Mini-ITX és a 244x244mm-es max. méret között mindenre ezt írják, ami nem egyéb szabványméret."
Pontosan.
Új hozzászólás Aktív témák
- ASRock B550 Phantom Gaming 4 alaplap
- Patriot Viper Steel 16GB (2x8GB) DDR4 3733MHz
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Samsung 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1333MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- MEGÉRKEZTEK! - 512MB (3db) - 1GB (16db) - 2GB (21db) DDR2 RAM-ok (és RAM-Kitek)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus E-SIM 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3355, 100% Akksi
- 32 GB-os DDR5 laptop RAM garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- 12 GB-os RTX 4070Ti - garanciával
- Asus ROG Zephyrus G14 - 14"2.8K OLED 120Hz - Ryzen 9 8945HS - 16GB - 1TB - RTX 4060 -2,5 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest