Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz jNk #12322 üzenetére

    Néztem a HP Microservert, és nem látom hova férhetne bele még legalább 2 vinyó. Hovatovább nem láttam hova dughattam volna őket az alaplapon.

    Lehet, csak annyira idegesítő, hogy én odamegyek valahova megoldást kérni a problémámra, és megoldás helyett kardoskodhatok két napig, hogy miért is jó nekem az úgy, ahogy kitaláltam... Előre persze nem írhatom le, hogy aki "téríteni" akar (saját elképzelései szerint változtatni az én elképzeléseimet) az inkább ne írjon semmit, mert abból sértődés van.

    Nézd. A kompromisszum már meg van kötve. Az ideális az lenne, ha a mostani lapomra tudtam volna rákötni a vinyókat, de 150W-nyi indítási árammal és a 90W-os táppal el van döntve a kérdés. Nem fogok 3 vinyónak külön tápot biztosítani, csakhogy el tudjanak indulni... Üzem közben elég lenne a 90W az egész rendszernek...
    Aztán ott az alaplap. Az is egy kompromisszum, mivel nincs megfelelő képességekkel bíró ITX deszka 6 SATA csatival. A korábban linkelt Zotac NM10-DTX-en van, de ott a HW harmatgyenge. Az FM1-es deszkákon meg 4, maximum 5 csati van (+eSATA), szóval egy SATA-vezérlőt mindenképp bele kell tolnom, ami kihúzza egy jobb hangkártya lehetőségét, hacsak nem külsőről van szó.

    Mint láthatod, kompromisszum mindig van...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák