- Xiaomi MI-3 - odavág a nagyoknak
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- Yettel topik
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Milyen okostelefont vegyek?
- Drága bluetooth tagek olcsóbb alternatívái (MiLi MiTag, LiTag, OTAG, stb.)
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
Szia!
Tudtam, hogy előbb- utóbb feltűnsz a topikban.
Flex-ATX-es tápegység már mefelel, HookR-nak.Első linken, amúgy rossz név van megadva, így helyes, de tényleg Atx-es : FSP300-60GTP
Benéztem.
Második linken az első 3 táp közül gondoltam, hogy valamelyik hátha ilyen vagy a 350-ek közül eseteleg ilyen..
Mondjuk nem értem miért nem lehet a típusát is odaírni a hirdetésbe.
Én se nagyon találtam amikor kerestem, max. amit te is említesz Delta DPS300AB-t vagy maradnak a Foxconn házak. Valamelyikükben már 300w-os van, ha jól láttam.
Anno végül találtam egyett itt az apróban ( Chieftec Maestro házból való ) : Delta DPS-300AB-9CTudok SFX 300W 80+ tápot itthon, de csak házzal együtt => Silverstone Sugo SST-SG05B
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


