- iPhone topik
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Kézbe fogható paradoxon lett az iPhone Air
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
flashpointer
őstag
be quiet sfx 300 és csönd? Én is néztem és bár nincs saját tapasztalatom a kommentekből(mindenhonnan) azt olvastam hogy nagyon nem quiet
Ha elég ennyi kakaó legjobb megoldás egy tápos laplap lehet mondjuk ASROCK AM1H-ITX belepattintasz egy 5350-es procit ami a tapasztalatok szerint alapjáraton nem hallatszik, de van olyan itt aki azt használja úgyhogy majd elmondja, aztán ez megvan 30ból, meg valami ház+tápegység aztán annyi.ócsó csendes és a régi konfigot 2x leüti
Viszont ha nem elég akkor valami intelest kellene nézni ami a csendes táp miatt árban eléggé megdobódik (picopsu tápegységgel 20+) és még kell rá csendes hűtés ami megint vagy 6-8 alsó hangon. És még nagyobb ház is kell szóval +hely.
Az am1-en ezek alapból megvannak, érdemes mérlegelni hogy ez a többlett költség megér e annyit.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Plazma TV topic
- iPhone topik
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás
- Sokat megélt veterán CPU-t hoz vissza a piacra az Intel
- PlayStation 4
- Nintendo Switch
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Háztartási gépek
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Dobozával,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Intel I7 10610U
- HP Zbook Fury 15 G8 mobil munkaállomás -i7-11800H / 32 GB RAM / RTX A2000
- HP Omen 80G8E9 - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB Type-C
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest