- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Apple iPhone 17 - alap
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- VoLTE/VoWiFi
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F7
- Ilyen lesz a Galaxy S26 Ultra
- Íme, a Moto X70 Air, vagyis Motorola Edge 70 minden oldalról
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HuTi.HUN
tag
Ez a kicsi Silverstone ST50F-P rövid kábelszettel. Lian Li házaknál érdemes odafigyelni, hogy a táp kivágása ne karcolja össze rajtuk a festéket.
Sajnos a rövid kábelszett nem teljesen kompatibilis vele, bár az oldal azt írja. Ezen a tápon ugyanis egybe van a 12V-os ág, a rövid kábelek között pedig nincs hozzá megfelelő PCIe kábel (olyan táphoz valók, ahol külön vannak választva az ágak, így csak egy 6+2 pines kábelt tudnék bedugni a tápba). Ezért kénytelen vagyok a VGA-t az eredeti, hosszabb kábellel bekötni.
Egyébként mindenkinek ajánlom a rövid kábelszettet, mert sokkal könnyebben kezelhető. Nincsenek összekuszálva benne a vezetékek, hanem szépen, párhuzamosan futnak, ezért minden darab egész laposan, könnyen hajtogatható.
Új hozzászólás Aktív témák
- E-roller topik
- ASUS routerek
- Milyen videókártyát?
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Rekordeladásokkal állt talpra a Tesla, küszöbön a „filléres” Model Y
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Gumi és felni topik
- Apple iPhone 17 - alap
- Spotify
- További aktív témák...
- Acer TravelMate P214 i3-1115G4 16GB 512GB 14" FHD 1év garancia
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 - i5-4GEN I 8GB I 500GB I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- AKCIÓ! Intel Core i9 14900K 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ Asus TUF Gaming F17 FX707 - 17.3"FHD IPS 144Hz - i7-13620H - 16GB - 1TB - RTX 4060 -3 év garancia
- Honor X7 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest