Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz TeeJay #76179 üzenetére

    Csak a tényszerűség kedvéért, nem okoskodtam, hogy az AC85P mennyivel jobb. Csak idézni tudom magamat: "nem tudom, hogy ez az eltérés esetleg nagyobb hatótávolságban megmutatkozik-e. Mivel összesen 10e Ft a különbség vételárban, megéri nekem a nagyobbat venni, ha jobb"

    Tehát bizonytalan voltam, hogy jobb-e, mert a fórum nem 100%-ig kimerítő olvasása alapján azt gondoltam, hogy valamennyi különbség van köztük wifi tekintetében. Ki gondolná ugyanis józan ésszel, hogy pontosan ugyanolyan dobozt árul az Asus magasabb áron, és nüansznyi különbség sincs köztük. Mert szokták ugyan a gyártók ugyanazt a terméket alacsonyabb szegmensbe pozicionálva is árulni, de akkor általában valamit azért csak letiltanak.

    De látod, mindenki alkalmas valamire, ha másra nem, hát elrettentő példának. :) így legalább okoskodásom és kavarásom módot adott arra, hogy Vargalex összegyűjtse az infókat, és így elég egyetlen hozzászólást linkelned a jövőben. ;)

    Amiről viszont nem tudom esett-e itt már szó, hogy sem a 65p sem a 85p oldalán nincs manual! Egy barátomnak akartam ajánlani természetesen a 65p-t, de előtte meg akartam nézni a biztonság kedvéért a gyári kézikönyvet, hogy tud-e access point módot, de nem találtam kézikönyvet. A specifikációban sem írják. Ha összevetem például a 66U b1-gyel, akkor a működési módnál ez van a 66-osnál: Vezeték nélküli útválasztó mód, Hatótávkiterjesztő mód, Hozzáférési pont mód, Médiahíd mód. Az AC65-nél semmi. :F Ettől függetlenül még persze alkalmas lehet rá, csak ugye én ha biztosra akarok menni hogy milyen funkcionalitással bír egy adott eszköz, mindig a gyári kézikönyvet tekintem irányadónak.

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák