- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- VoLTE/VoWiFi
- Nothing Phone (2) - több, mint elsőre látszik
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
-
Mobilarena
Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Aktuális hozzád illő legjobb ajánlatokért pedig kérdezz bátran itt a fórumban!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!
Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás
-
(rögzített hozzászólás)
Mielőtt ajánlást kérnél az alábbi kérdésekre válaszolj:
1 - Mennyi a keret?
2 - Használtpiac játszik?
3 - Külföldi rendelés játszik (Maxgaming, ebay, amazon)?
4 - Mire használnád az egeret?
5 - Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
6 - Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig + szélesség, cm-ben.
7 - Milyen egered volt korábban?
8 - Egyéb igények (plusz gombok, RGB, stb.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
rznk1986
tag
válasz
kemotox #45793 üzenetére
értem, köszi szépen! akkor lehet csak egérpad csere lesz, mert az már szanaszétkopott szar.. igazából azzal van a bajom...
v2 van, v1 volt, de mikor meghalt, akkor már csak v2 volt kapható, az is vmi kispesti raktárban, utolsó darab!
összesen 10+ éve van mx518-am, szóval semmi bajom vele... meggyőztél!
-
válasz
kemotox #45793 üzenetére
Ha már MX518, szerintem ez az ember minden kicsi alkatrész tömegét megmérte egészen a csavarokig.
Az is kiderült, hogy az e-blue cobra jr. ha kivesszük a 19gr-os súlyt, akkor 78gr-ot nyom a mérlegen (kábel nélkül), ami a méreteihez képest szép eredmény, mert 5mm-rel hosszabb, mint a razer pro 1.6 (diamondback), ami 91gr-ot nyomott a mérlegen)
-
oba
addikt
válasz
kemotox #45727 üzenetére
Hehe
Köszönöm... a véres fos nem igazán tűnik kellemes helynek
Nem, nem szoktam trollkodni, nem mai gyerek vagyok már a fórumon
Igen, sejtettem, hogy van összefoglaló is... majd elolvasom mindenképpen
És igen, nem igazán értek a dologhoz, eddig mindig mezei 2-3ezres egeren nyomtam a counter strike source -on, de gondoltam most hogy majd újítok a pc -n, egy normálisabb egeret is vennék. CS:Go lenne a fő csapásirány, de más offline fps is lesz persze. A brutál nagy egereket nem igazán szeretem, de nem is ujjbeggyel mozgatom az egeret
Talán a kettő között valahol. Oldalsó gombok nem fontosak.
A lézeres egér miért ennyire közutálat tárgya itt amúgy?
-
-
-
PR0JECTNR56
addikt
válasz
kemotox #45336 üzenetére
Igazán köszönöm, én is csatlakozom a topik igazságának őrzőihez, időnként hálátlan és nehéz teher ez, de a felhasználók lelki üdvösségéhez vezető úton végig kell vezetni ezeket a megtévedt szellemeket, akik a megváltás reményében térnek be hozzánk iránymutatásért.
*farizeusok témában, ha jól tudom mai értelmezésében a kétszínűség és képmutatás kifejezésére használják, régen meg talán a nagyon erősen hithű zsidók megnevezése volt? Nem vagyok nagyon pro ebben a témában.
-
-
PR0JECTNR56
addikt
válasz
kemotox #45334 üzenetére
El is várom, hogy a szakmai hozzáértés első frontvonalában harcolva egy ilyen biblikus iránymutatású hozzászólás képezze a felhalmozott tudás magját.
Nick Marshall okfejtése lángoló csillagként robbant be az egér topik ködbe vesző őshorizontjára és fénye azóta is görögtűzként lángol a témára fogékonyak szívében.
-
hoffman_
nagyúr
válasz
kemotox #45264 üzenetére
ne is vitatkozzunk, mert szerintem meg túlontúl elvakult itt is nagyon sok ember a vezetékek és a top10 szenzor ( - most túlozni fogok - amit ebay-en kell megvenned, garancia nélkül, mert az új egerek használhatatlanok és egy gyökér vagy, ha boltból vásárolsz) oltárán, ami szimplán f*szság. kb 20 egér ment át a kezem alatt, amiről tudok véleményt mondani, ez a szám szerintem már elég ahhoz, hogy legyen referenciám magam felé. semmi gond nincs vezetéknélküli egerekkel. az, hogy nem olyan pontos, vagy nem olyan gyors, mint egy minőségi vezetékes egér, őszintén szólva, ki nem sz*rja le, amikor elenyésző különbségekről beszélünk, amelyek a hétköznapok során nem ütköznek ki, pláne nem átlagfelhasználás során.
ne ferdítsünk. nekem az a problémám, hogy az egyik extra feature nem működik és három eszköz egyidejű használata esetén akadnak gondjaim.
szerk.:
játszottam is, több ezer órát, egy ikonikus egeret használtam hozzá, nem véletlenül. pedzegettem többször az Orochi témát a topicban, két hete vettem egyet, visszavittem, mert egyszerűen nem jó. nem igénytelen vagyok, a te gondolatmeneted szerint, hanem épp ellenkezőleg. az MX egy klafa egérke, azt szeretettem volna megtudakolni, hogy más találkozott-e ezzel a kellemetlen anomáliával már, vagy egyedi.
-
MaTpr0F
senior tag
válasz
kemotox #45264 üzenetére
Egyszerűen megtéveszti a segítséget kérőket a topic címe.
Valójában "Milyen gamer egeret válasszak?" lenne a megfelelőbb, mivel az itt megforduló hozzáértők ebben a témában vannak otthon.
Nyilván, ha nem célirányosan a "pro" játékos jellemzőket nézzük, akkor azért vannak még jó egerek.Van akinek szükséges pl. a wireless. Nyilván műteni nem fog vele fps-ben, de biztos van ott is jó és jobb.
-
-
MarioAna
senior tag
válasz
kemotox #45129 üzenetére
Jelentem, sikerült
. Igaz nem a legszebb, de életben van és működik a jobb kattintás is.
Gányolás képek -
MarioAna
senior tag
válasz
kemotox #45118 üzenetére
Valóban közben jobban megnéztem
.
Így kellene a két vezeték? -
MarioAna
senior tag
válasz
kemotox #45105 üzenetére
Jajam vadászgatok valami WMO-t vagy Intellimouse-t és összehoznám őket.
Képek 18+
Elég csúnyán néz ki a bal oldala így jobban megnézve.
Azt a kókányolást ne nézzétek a külső lábon, csak nyomtam valami ónt oda, hogy helyén maradjon a kapcsoló, az utolsó képen meg a működő bal-gomb alatti switch forrasztása van közelről. -
PR0JECTNR56
addikt
válasz
kemotox #44945 üzenetére
Opening command line....
Initiating KEMOTOX v2.0 MOUSESEARCHBOT....Data input started...
Mouse type....Logitech MX518 v1
Price Range....0-0Ft
Condition....New
Forum member who needs it....SHiZUOKAProcessing request....
Please wait for your new mouse....Így kérném, ha megvan adok címet.
-
De4d
őstag
válasz
kemotox #44936 üzenetére
Azért is néztem ezt ki, illetve ezt ajánlották belépő szinten, ennek még elfogatható az ára számomra.
De a Dpivel nem a pontossága nő? Az az a sebessége ugyanolyan lehetne mint ennek a réginek de pontosabb?Azt írtad hogy ha magasabb a DPI akkor gyorsabb a kurzorja. na már most a gyorsabb nem egyenlő a pontosabbal.
-
RaGi91
senior tag
válasz
kemotox #44885 üzenetére
Ez így nem teljesen igaz. Ha tudod mennyit kell görgővel görgetni, akkor macro után az a leggyorsabb. Q-val lassú az AWP-s fegyverváltás szerintem.
Én G402-t használok. Egyik gombon AWP-hez van a switch bemacrozva (3,1), mert késről kicsit gyorsabban vált. A többi egér gombon a gránátok vannak gyors dobáshoz. Görgőn ugrás van bunnyhophoz. Kinek mi a kényelmes. Ha valamit megszoksz és működik nem mindig célravezető átszokni másra. Én inkább úgy vettem egeret, hogy passzoljon a szokásaimhoz, nem pedig a szokásaimat változtattam meg. Nekem így célravezetőbb volt és nem bántam meg. -
Redneck
nagyúr
válasz
kemotox #44866 üzenetére
Imádtam nekem is volt pár de a gyereknek kell és nem lehet használt. Magamnak tartalékba vennék maximum.
Más alternatíva? Az RX250 lesz, esetleg a Microsoft Optical M200 tud legalább annyit mint egy régi 1.0 csak 125hz-en 400dpi-n?
Szerk:
A másik hogy újonnan kerültek ennyibe, nem x évesen megsárgultan.Szerk2:
Nem veszek használt ezer éves egeret, de a 8 rugós G100s-en elgondolkodom.
B100-as Logitech még esetleg? -
Fricrich
tag
válasz
kemotox #44739 üzenetére
Az alapozást matt fekete Fosco álcafestékkel csináltam, erre még 2 réteg matt (igazából selyemmattnak mondanám) kopásálló lakk ment.
#izee:
Szerintem ki lehet rajta cserélni. Van 1-2 műanyag pöcök amit le kell vágni róla, de nem lenne nagy kaland.
De biztosat csak azután mondanék ha én magam is kipróbáltam. -
C. s.
addikt
válasz
kemotox #44561 üzenetére
Köszi a választ!
Azt tudom, hogy senki nem lát a jövőbe, csak azt reméltem, hogy aki már belekeveredett ezzel az egérrel a javíttatós örvénybe, biztat egy kicsit vagy megpróbál lebeszélni a megtartásáról.
Vezeték nélküliből meg szabad venni a legolcsóbbat erre az esetre? Képes lesz működni és nem cukkolni? (Sajnos muszáj vez. nélkülit használnom, nincs választásom.)
-
gerlaip
addikt
válasz
kemotox #44506 üzenetére
Mindenben igazat adok, de az, hogy koptatta az ujjamat nem volt hazugság. Ezt egyszerűen kikérem magamnak. Különben minek írogattam volna, évek óta ki akartam próbálni a Razert.
Persze simán lehet, hogy hamisítvány volt. Aztán azt sem olvastam sehol a topikban, hogy többféle Abyssus van, még ha írtátok is.Egyébként - és ez a lényegesebb: sokat elmond rólatok az, hogy tizenkét éve fórumozok itt a PH!-n, és még egyetlen topikból sem üldöztek el, főleg nem ilyen gyűlölettel, amilyen belőletek sugárzik mióta ide írtam.
Egy kis önvizsgálatot néha tarthatnál, meg a haverjaid is, nehogy ti jussatok arra, amiről kalap úr beszélt.
Illetve felhívnám dantre hozzászólására a figyelmeteket. A válasz hozzászólásaitok közül ennek volt a legtöbb igazságtartalma.
-
Zoli83
tag
válasz
kemotox #44468 üzenetére
Én is beújítok egy Deathadder Chromára, úgy láttam hogy az ajánlott dpi 1800. 400 dpi-n játszok évek óta, megéri átváltani 1800 dpi-re, van valamilyen negatív "mellékhatása" (negatív vagy pozitív gyorsulás) ha nem natív felbontáson használom hanem mondjuk csak 400 dpi-n? Úgy tudom hogy kisebb dpi-n nagyon a max speed (m/s) amit az egér le tud követni.
-
Skullwipe
senior tag
válasz
kemotox #44459 üzenetére
Én a Zowie-nál gondolkodtam el az eladáson. De még újonnan se viszik, nem hogy jaffa féle talpakkal és japán ropogós omronokkal.
De talán most kezdem úgy igazán megszokni. A kiváló felülete mellett nem tudok elmenni szó nélkül, annyira jó.
Semmit se szed le a kezemről, pedig nálam nem igen van aki sűrűbben mos kezet.
De képesek voltak az olcsó egerek simán mindent gyűjteni, de semmi nem tapad meg rajta, ez nem ártana szerintem pár ajánlott egéren
Valami ilyesmi lehet a g100s-en, ha jól tudom. -
dobragab
addikt
válasz
kemotox #44455 üzenetére
Benne is van a link az ÖF-ban
Amúgy a hangos klikkről is írt, az is idevág
-
hoffman_
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● olvasd el a topik összefoglalót!
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- UHH! HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -40% i7-1165G7 16/512 Iris Xe FHD EU-HUN
- IBM PS/1 2168-552 486SX-25
- ASUS ROG Strix RTX 2080 Ti OC 11GB
- Acer Swift 3 (SF314 54) i5 / 8GB RAM / SSD / FullHD / kiváló állapotban!
- iPhone 11 Pro Max 256GB 12 hónap garanciával
- Bomba ár! Dell Inspiron 15 5578 2in1: i7-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- Lenovo LEGION Pro 5 / Pro 7, Lenovo Yoga Pro gépek (RTX 4060 / 4070 / 4080 / 4090)
- Honor 400 lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest