Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz sebgutkopf #6453 üzenetére

    1.8-at már az oly is megcsinálta 2-es véggel azt hiszem, igaz ugyan, nem 4/3 szenzorra, de ez mutatja, hogy nem kerülne 1000 dodóba...igen jól pedzegeted, szerintem is szimpla időhúzás, tesztelgetés ez, nem több.
    Nem gondolják, hogy tömeges eladás lesz a dologból (jó példa erre a mi kategóriánk a nex...ott sem gondolták, hogy ekkora siker lesz, azért nincs még egyetlen épkézláb obi sem) legyártanak valamennyit, el is adnak, aztán hátradőlnek és várják, hogy a fejlesztő csapat vadászkutya részlege felkutassa a világhálón a visszajelzéseket (nem viccelek, én így gondolom)
    1-2 év beletelik (ha lesz még kulturált emberiség addigra...) míg kijönnek egy elfogadható, majd mindenki számára szerethető "összhangzattan"-nal.

    Nem tudom, milyen ez a fudzsi, de alapjában véve a koncepciója bitang jó (fényerős fix-ek, akár más gépeken is használhatóak, jól kinéző, jó fogású gépváz, megfelelő minőségű szenzor...stb) és szerethető, bármennyi is az ára. Az x100-ból sem adtak el tömegével, nem is az volt a cél (teszt volt az is) szerintem ebből már több fogy majd (szerintem majd 10x-ese) és a következő generáció már mindenben közelebb lesz a szélesebb néprétegekhez (na nem az xpro utódja, mert az hasonlóan drága lesz, de az azalatti generáció)

Új hozzászólás Aktív témák