Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FraFer82

    tag

    válasz Chris0321 #153365 üzenetére

    Semmi gond, csak így egyszerűbb. :K
    Első kérdésem, hogy ha UPC-s ügyfél voltál, biztos, hogy a Telekom éri meg neked mobilban?Akinek van otthoni előfizetése, elég nagy kedvezményeket kap a jogutód Vodafone-tól mobiltarifára (teljesen korlátlan csomag 9 ezer forintért például). Ez csak egy kis kitérő, hátha érdemes számolgatnod, én mindig azt teszem. :B
    Ha Nokiát szeretnél, akkor csak egy, méreteiben a mostanidhoz hasonló készülék, a Nokia Pureview jöhet szóba, ami ilyen csomag mellett kb. 120 ezer forint (a havi díjad pedig kb. 9500 forint, amihez jön hozzá az 5500 forintos részletfizetés, vagyis 15000 forint a vége havonta). Szerintem ez egy tök jó telefon, eléggé alulértékelve, de ha nem ragaszkodsz a Nokiához érzelmileg, akkor van más ajánlat is bőven.
    A 100-150 ezer közötti kategória szerintem legjobb ajánlatai tőlük: Honor 20 Pro (kb. 120 ezer, ajándék okoskarkötővel), Huawei P30 (kb. 120 ezer, ajándék okoskarkötővel), Samsung A71 (kb. 120 ezer, ennek a legnagyobb a kijelzője). Van még egy kiemelkedően jó ajánlatuk, ami a Samsung S10+ (512 GB!), de az 160 ezer forint körül van és szétkapkodják. :K

Új hozzászólás Aktív témák