- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Itt egy pár fotó az iPhone 17 sorozatról
- Több újítással támad a Xiaomi Redmi 3s
- iPhone topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Telekom mobilszolgáltatások
- One mobilszolgáltatások
- Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Aktív témák
-
aggleány
addikt
válasz
dokee78 #20644 üzenetére
Régebben nem voltam nagy Samu-fan, ráadásul nem ismerem az LG-t, de most tettem fel egy cikkecskét a Logoutra a Gioról. Olyasmiket olvashatsz benne, ami a Mobilarénás tesztben nincs leírva, amolyan kiegészítésnek/cizellálásnak szántam. Ezek szerint Neked írtam meg
Szerk:
Nem jelenik meg a cikk a listában a Logouton, de én látom. Szeretném, ha hozzá lehetne szólni, mert érdekelnek a vélemények, de nem találom, hogy azt hogyan kell megcsinálni. Tudnátok ebben segíteni?
-
zaba
tag
válasz
dokee78 #20431 üzenetére
[itt nézd meg]
Szerintem Gio. -
Dhampir
félisten
válasz
dokee78 #19149 üzenetére
Véleményem szerint a P500 mellett a nagyobb kapacitású akkumulátor szól, valamint a barátságosabb ára. Ugyanakkor picit kisebb a kijelző, kisebb felbontású a kamera (ez nem biztos, hogy rosszabb), nem kapott LED-et, nincsen felturbózva a processzor. Valószínüleg éppen emiatt tovább húzza üzemidő tekintetében, ami sok esetben életmentő lehet (akárcsak a vakus világítás az Acenál, de ha már lemerült a telód, akkor nézheted).
-
Glatius
őstag
válasz
dokee78 #19041 üzenetére
Nem tudom mi a gond a Blade-del, a fórum tele van userhülyeségekkel, és a friss főzött romok teszteredményeivel... ha Samsunggal akarod összehasonlítani, akkor kétszer annyiba fog kerülni, mire egy hasonló tudású lesz a kezedben. Egyetlen negatívuma van, a lejátszó hangereje. Múlt héten kezembe került egy E52.... kicsit bot érzésem bolt
Mire tényleg lejár a szerződésed, lesz másik készüléke is a piacon a ZTE-nek, és az már nem bevezető termék lesz, hidd el, nem ennyi telik a világ negyedik legnagyobb mobilgyártójától. (Az iPhone az ötödik)
-
sagesz93
addikt
-
sagesz93
addikt
válasz
dokee78 #18624 üzenetére
2.1-el gyári szoftverrel akadhat, én 2.2-vel, spb mobile shell-el használom, hasít! Úgy forog aminek forognia kell(videóból kiderül) mint az álom. Hála az adreno 200-nak.
haverzozi: azért nem kell az LG-t annyira lehúzni, az SE-t meg főleg nem isteníteni. Az egy dolog hogy neked nem tetszik, de attól még jó az. Jobb is..
-
roti86
őstag
válasz
dokee78 #18596 üzenetére
Jobb, mint a G3: több RAM, nagyobb felbontás, android 2.2
Aktív témák
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Milyen légkondit a lakásba?
- EAFC 25
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A52S 5G Dual 8/256
- Samsung Galaxy A33 5G / 128GB / 6GB RAM / Üzleti széria / Független / 49.990 Ft / Sopron
- Új, Apple iPhone 16 Pro, 128GB, sivatagi titán, 3 év garancia
- Samsung S23 Ultra 15 hónap garanciával, enyhén sérült kijelzővel
- iPhone 13 Pro MAX 128 GB Graphite - 4 hónap Apple Szervízgarancia - APCOM
- Apple iPhone 13 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B550M R9 5900X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3080TI 12GB ZALMAN I3 NEO GIGABYTE 850W
- Bomba ár! HP EliteBook X360 830 G8 - i7-1185G7 I 16GB I 512SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G, H730 1GB, áfás
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 64GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3062, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest