Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz Fitzgerald #3718 üzenetére

    "A legelső rész ilyen szempontból nyilván nem ér, mert azzal vezették fel a frencsájzt."

    Pedig pont de, ugyanis most is hasonló építkezés történik. Kb legjobban az ME1-re hasonlít ahogy halad a cselekmény, az is a Citadel után indul be.

    "Ez valószínűleg azért nem lett így, mert ugye a BioWare igyekezett elhatárolódni a trilógiától"

    Vagy csak azért mert felépíteni komplett helyszín(eke)t, hogy 5 percnél tovább ne legyen használva nem éppen gazdaságos mondhatni felesleges pazarlás. Amúgy ha úgy vesszük látjuk ahogy indulnak és a siklók hordják fel őket a Hyperionra. De tényleg nincs sok értelme tovább lassítani az indulást olyan dolgokkal amelyeknek utána zéró jelentősége lesz, így is elég lassan indul be a játék. A kezdésen egyszerűen túl kell esni, minél hamarabb.

    Az ME2 intro nekem is bejött, de az pont azért volt olyan hatásos mert már ismertük a karaktereket és a felállást, izgultunk értük "úgyse hal meg" aztán meg WTF ? :Y Na ez itt nem működhetett, bár ha úgy vesszük itt is eléggé "in medias res" a kezdés, de azért igyekeznek időt hagyni a játékosnak - összességében én nem találom rossznak, mintha az ME1-2 keveréke lenne. Ha sorrend kéne: ME2 és Andromeda egy szinten -> ME3 -> ME1

Új hozzászólás Aktív témák