Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • --Disztroj--

    senior tag

    válasz Kidus #653 üzenetére

    Jah, tök igaz a mit mondasz, de egyrészt az oktatás miatt, a nyelveket egyszerűen nem nyomják annyira mint kéne, én spec. gimi 10. után kivenném pl. a matekot és benyomnék nyelveket erősebben, annak több értelme van (de ez erősen szubjektív, mivel magam is inkább humán beállítottságú vagyok)
    Másik hogy bizony a híres magyar szinkron csesz el mindent. Amíg még az mtv legutolsó valóságshowját is szinkronnal nyomják (ledöbbentem, még a szereplők énekét is szinkronizálták, iszonyat), addig nem csoda ha a fiatalok többsége gondba van az idegennyelvekkel....portugál haver mondta hogy náluk olyan hogy szinkron, nem létezik, ha külföldi a film, akkor felirat..nem is kellett soha nagyon szenvednie.

    Amúgy hogy kis On legyen, a játék überjó, ahonnét elvettek máshol pótolák, sokkal jobb animáció, jobban ütnek a bionikus támadások, garfika nagyon szép lett, omegán bambultam is,és a legjobb benne hogy jobban is fut mint az előző rész, pedig ugyanaz a vas és vga driver, szal le a kalappal
    hangok is fejlődtek, sokkal jobban él minden helyszín.
    Ez a töltény dolog viszont elég buta ötlet volt, jobb lett volna ha a fegyók hőtermelését kicsit felemelik és akkor kb ugyanott vagyunk...bár megszokható

    A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

Új hozzászólás Aktív témák