Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz zolomon17 #383 üzenetére

    Hát én megpróbáltam elképzelni egy Krogan nőt... vagy 10 percig röhögtem magamban :D Amúgy az én egyszerű logikámmal: Krogan nő felépítése:
    Lehetőségek:
    - Mivel ilyen hüllő szerű lények ezért külsőben nem sok különbség van.
    - Mivel humanoidok is ezért maximum annyi, hogy az arc vonásaik sokkal íveltebbek, lágyabbak.
    - Mivel egy eléggé harcias fajról van szó ezért a nők náluk nagyobbak és erősebbek a férfiaknál.
    - Mivel hétfő van ezért a női változatuk kisebb testű, gyönge, és nem jó másra csak szülésre ezért nem látni egyet sem a játékban.

    Turian:
    - Társadalmi és politikai helyzetükben a nők nem hagyhatják el a bolygót. Minden bizonynal hasonlóan páncélozott a bőrük és alakjuk is valamennyire hasonlít a férfiakéra. Fejükön nincsenek akkora szarvak és fogaik is kisebbek. Kisebb termetűek, és zömökebbek.

    Hanar:
    - Nincs különbség, sőt talán ők hímnősek.

    Amúgy az Asari egy érdekes dolog. Bármely más faj genetikai anyagát képes felhasználni a szaporodáshoz. Ez az én szótáramban: Lefekszik fűvel fával (talán szó szerint is képesek rá :D ). Szóval nem egy gátlásos faj ha azt vesszük. Bár mivel a papnőnél 3 hónapra előre kell jelentkezni, biztosan tudnak valamit amit mi nem :D

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák