Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    A Malwarebytes' Anti-Malware az egyik legkiválóbb kiegészítő-kémprogramvédelem a piacon, melynek nagy előnye, hogy szinte bármilyen komplett Internet biztonsági csomag mellett használható rezidens védelemmel anélkül , hogy a rendszer stabilitása egyáltalán veszélybe kerülne.

    Fontos hangsúlyozni, hogy a szoftver kiegészítővédelem , és nem helyettesíti önmagában egyik komplett csomagot sem, de még az AV-t sem.

    Az ingyenes verziójáról én magam is írtam egy cikket most már mondhatom, hogy pár éve, hiszen még 2009-et írtunk.

    A szoftvernek van egy ingyenes verziója, mely amolyan eset után védelmet nyújt csak bár azt hatékonyan. Az informatikában mint úgy minden másban a legfontosabb azonban a megelőzés. Az ingyenes verzió erre alkalmatlan. A Malwarebyte's-ból nem jelenik meg minden évben új verzió, jól példázza ezt az is, hogy a 2009-es cikkben is az 1.41-es verzió szerepelt és most 2011 majdnem közepén is az 1.50-esnél tartunk.

    A Windows 7 biztonsági központjában nem hogy zavart ,de még jelenlétet sem mutat, és ez most jó!

    Nagyon fontos tudni, hogy a Malwarebytes' Anti-Malware lifetime azaz élettartam licences termék, és nem szükséges évről évre súlyos pénzösszegekért megvásárolni. Elég egyszer, de csak annyi gépen használhatjuk, ahány gépre vásároltuk a licencet, ez általában egy. Természetesen ha az évek folyamán alaplapot cserélünk akkor nyugodtan átköltöztethetjük a Malwarebytes' Anti-Malware-t is az új gépre. A kikötés csupán az, hogy egyszerre csak egy gépen használhatjuk.

    A termék ára barátinak mondható, én kedvezménnyel 4198 Ft-ért vásároltam meg, a szoftver tud magyarul is , rendelkezik heurisztikus védelemmel , és ami szintén nagyon fontos a fizetős verzió tartalmaz egy rendszeresen frissített rosszindulatú webhely blokkoló szűrőt is.

    A termék élettartam licencelése a 2014-es esztendőben megszűnt, azóta éves előfizetésre van lehetőség.

    A topic-ot azért indítottam, mert bár igen sokan használják ezt a kitűnő szoftvert itt a fórumon, nem volt eddig saját topicja , holott minden szempontból méltó a termék erre.

    [ Módosította: Karma ]

Új hozzászólás Aktív témák