Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz #08299776 #84280 üzenetére

    Hacsak nem valami überrendszerfüggő kellék,
    nálam az NTFS másodvinyón van az összes szkriptem. Amiket tényleg hetekig írkáltam meg finomhangoltam. A /home közelébe se engedem őket és még fel vannak szinkronizálva Megára is ha minden kötél szakad.
    Simán mennek innen, az elérési utak megadásával. Ami sh az mind ilyen,
    meg az almappákba is van bőven. Nagy kincsek számomra :)
    tibi@TibiXubuntu:/media/tibi/ADAT_1TB/OS/linux/linux_cuccok$ ls
     08_03_20_USB_Ventoy.pdf             hdmi_audio_restore_auto.sh   opera_ffmpeg.txt
     1by1_start.sh                       hdmi_audio_restore.sh       'opera start maximized.txt'
     4kvideodownloader_inditofajl_hiba   isorespin.sh                 org.kde.brighty.7z
     bootinfo                            jog_mindenkinek.txt          poweroff.sh
     brightnesdown.sh                    linuxium-32bit-patch.sh      proba.sch
     brightnessup.sh                     Linux_parancsok.pdf          pstartold.sh
     bt_start.sh                         logfile_delete               pstart.sh
     cenovo_wifi_linuxdrivers            manjaro_boot_grub.txt        Rubbish
     desktop.ini                         mario.joystick.amgp          samba_user.txt
     EFI                                 monitor_light                SCPH1001.BIN
     filmek.txt                          monitoroff.sh                smplayer_osd_kozepre.txt
     fstab_leiras                        onedrive_beallitas.txt       szkenner.txt
     gtk3-nocsd_3-1ubuntu1_all.deb       onedrive_magyar_leiras       táp.sch
    tibi@TibiXubuntu:/media/tibi/ADAT_1TB/OS/linux/linux_cuccok$
    tibi@TibiXubuntu:/media/tibi/ADAT_1TB/OS/linux/linux_cuccok/monitor_light$ ls
    'Fényerő kicsi'    'Fényerő nagy maximum'   monitor_light30.sh
    'Fényerő közepes'   monitor_light0.sh       monitor_light66.sh
    'Fényerő nagy'      monitor_light100.sh     sudoers_modositas
    tibi@TibiXubuntu:/media/tibi/ADAT_1TB/OS/linux/linux_cuccok/monitor_light$ 

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #08299776 #84280 üzenetére

    De egyszerűbb ezeket elmenteni, aztán a telepített rendszerre ésszel visszamásolgatni.

    Igen, bőven elég ennyi, anno én is mentettem a szerintem fontos konfigokat, ha esetleg szükség lenne rájuk. Ahhoz egy kezdő tudása úgyis kevés, hogy a szükséges korrekciókat végrehajtsa, mielőtt ráereszti az egész konfigállományt az új rendszerre.

    eladó Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 NVMe SSD 1TB 0TB írás, samsung store vásárlás

  • sh4d0w

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz #08299776 #84280 üzenetére

    Hja, kirakod Github repóba, aztán visszarántod, ha kell.

    https://www.coreinfinity.tech

Új hozzászólás Aktív témák