Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #70809 üzenetére

    A CK patchaket éppen el akarták távolítani a kernelbő (de aztán erre se lett manpower), mert aki írja, neki csak Inteles gépe, gépei vannak

    Aham, akkor nem csoda, hogy az Inteles HP-n ilyen jól muzsikált. De így már érthető, hogy nem volt elég a manpower. Ez a teljes rollingba visszatérés valóban visszarakná a 12 egy tucat kategóriába, azért hátha valami megmentené..... :(

    (#70810) Horvi

    Nem tudom mi volt a baj, egyszerűen nem tudtam telepíteni sem, ha UEFI-re váltottam, sőt egyszer....iletve előtte még Ubuntuval sikerült, de nem volt az igazi.

    Azt sem tartom kizártnak, hog a Te géped mondjuk fél- egy évvel későbbi kiadású és akkoriban sokat számított, mert onnantól kezdtek a gyártók valami UEFI-t is kezelni tudó BIOS-t beállítani.

    Ha ez számít natív UEFI-t használtam(CSM nélkül).

    Erős a gyanúm, hogy nálad tényleg más volt, valami hibris volt még itt, de natív nem nagyon. De állítgattam én, amit lehetett.

    (#70811) májkimiki

    Valóban csak a Manjaro volt eddig ilyen hisztis, sose volt ilyen előtte, akárhány disztró volt fenn egymás mellett. Azért elég bosszantó tud lenni, hogy ha váratlanul szembesülsz azzal a lecserélt háttérképpel.

    (#70813) csixy

    Ebben biztosan igazad van, a boot.cfg-t nézegetve anno, nekem is így jött le a dolog. Szóval 5-6 disztrónál már épp elég bonyolult nekem Legacy boot.cfg-je is, egyelőre nem is erőltetem ezt az UEFI-t, swejtzi-bicskám meg tuti nem lesz soha! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák