Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaal

    őstag

    válasz dany27 #4041 üzenetére

    Szóval a broadcom miatt a linux se lenne leányálom.
    XP-vel az a gond, hogy nem ismeri fel a satás vinyót és 3 helyen találtam hozzá drivert, mindenhol másmilyet. Ráadásul az nliteot se ismerem amivel bele lehetne rakni a telepítőbe a drivert, mert kislemezmeghajtó ugye nincs a gépem.
    Tehát választhatok, vagy megtanulom kezelni az nliteot és telepítés után esetleg tovább szívok a hang / wifi / kártyaolvasó driverekkel ( a kedves Acer csak vistás drivereket biztosít a notihoz, xpset még az oldalukon se találni).
    Vagy megismerkedek a linuxtelpítéssel és ugyanúgy tovább szívhatok az integrált cuccok működésre bírásával...szuper :W .
    A kedves ismerős megvette hirtelen felindulásból a gépet, az eladó meg csak annyit mondott "persze olyan windowst rak rá amilyet csak akar" na kösz :P .

    Ubuntu oldalát nézegettem, ahogy láttam van magyar verzió és alapból egész windows-szerű a kezelése, a leírás alapján nem tűnik bonyolultnak a telepítés sem.
    Ezzel a broadcom cuccal akkor milyen teendőim lehetnek? Órák hosszat kell majd utánaolvasni a megoldásnak, vagy egyszerűen nem is lehet működésre bírni linux alatt?

    Közben találtam loouton egy írást pont erről a gépről, átnézem a forumot mire jutottak vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák