Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Ches7er.

    csendes tag

    válasz Vladi #3150 üzenetére

    Koszi, megvan letoltottem, kiirtam, be is bootol rola, be is jon az a kepernyo amit linkeltel par hsz.-el feljebb, azzal a kulonbseggel, hogy nem ezek a menupontok vannak, hanem ''Boot from image'', ''Boot from image in ram'', ''Veryifiy and boot from image'' (nem biztos, hogy pont ezek voltak, de nagyvonalakban, erre emlekszem).
    Mind1, ranyomtam az elsore, elkezdett bootolni apci*-nál elakad ugyanugy mint ezelott.
    Ok, akkor utana jott amit mondtam, boot menu, megnyomom tab-ot, igen be is jott egy konzol vagy parancssor, beirtam a vegere hogy apci=off, elindult a bootolas, de gyorsan talat is mas hibat maganak. Meghozza hogy nincsen root konyvtar es hogy hozzam letre velemi dev/root vagy valami ilyesmi, de ez mar meghaladta a kepesegeimet :F .
    Ilyenkor mit lehet tenni?

    Apci-t azert csillagoztam meg, mivel egyszer egyik helyen ACPI, utana mashol APCI, meg ACIP... Es mivel ez nekem kulonosebben nem mond semmit, ezert nem is tudok kulonbseget tenni koztuk, ezert lehet ''ossze-vissza'' irom, ezert elnezest, ha nem jo javitsatok ki.. :U
    Es koszi a sok segitseget

    !!

Új hozzászólás Aktív témák