Hirdetés
- Hétéves vállalást tett a Honor
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 17T - T-modell
- iPhone topik
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Apple Watch
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Yettel topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mbazsika
tag
Sziasztok!
1X éves Blaupunkt 50"-os TV (amit annak idején az Auchan és a Tesco akciózott) egyre nehezebben kapcsolt be. Az eljárás az volt, hogy az áramtalanító kapcsolóval kikapcs, kb. 1 perc múlva bekapcs, ismételt 1 perc várakozás után a TV-n található standby kapcsolóval életre kelteni. Ez a hiba jelentkezése után eleinte garantáltan segített, aztán már ezzel is 2-3 próbálkozás kellett, tegnap 15p, ma más esélytelen. Ha egyszer elindul, akkor nincs vele gond.
1, Jól sejtem, hogy a tápja lehet a bibis?
2, Tudtok esetleg ajánlani valaki lehetőleg Pest megye keleti felén (Dabas-Monor-Cegléd háromszög környékén), akihez érdemes lehet elvinni?
Előre is köszi a segítséget! -
fsdb
aktív tag
Hát khm benéztem...
LG tv 49UH610V.A EU bekékült.
Rendeltem ledszalagot, ilyet: [link]
Azt hiszem ez volt.
Problémám:
A csatlakozó más, a felső az eredeti, alatta az új, furatok kicsit odébb, LED-ek stimmelnek.

Úgy néztem a csatlakozó polaritás fordított, egy két furat ha megfúrom nem sért úgy vezetősávot.
Elég fordítani a csatlakozó polaritásán, és úgy bekötni vagy így jártam?
Most, hogy néztem reklamáltak is ugyanerre, de ugye amíg szét nem szedtem...:
[link] -
TZ1
csendes tag
Ez nem csak kondi lesz. Néhány félvezető is elszállhatott. Meg kell nézni az y és z modul biztosítékjait. Ha kimentek akkor be is állj neki. Vidd szakemberhez.
-
Lackooo84
nagyúr
-
kpal
nagyúr
-
Lackooo84
nagyúr
-
kpal
nagyúr
Sziasztok ! Van egy LG 50PC51 plazma tv-m . 2008 ota ment hibatlanul es a minap nezes közben egy pikkanas volt es a kép ilyen lett. Javitható normalis áron vagy inkabb vegyek új tv-t ?
-
Zoli-bácsi
senior tag
Köszi, időközben keresgéltem a témában és én is erre jutottam.

Alin találtam is hozzá komplett ledszalagokat viszonylag olcsón, de azért biztosra szeretnék menni mielőtt belevágnék. Ami kicsit gyanús, hogy az egész baloldal ment tönkre, lehet hogy valami vezérlő lehet a hibás.
-
Márk
senior tag
Sziasztok, egy 5 éves Philips 70PUS7805 tv ezt produkálja:
Korábban jobb oldalon volt egy vékony fekete homályos csík, de most egyik pillanatról a másikra az egész bal oldala besötétedett. Mi lehet a gond? Gazdaságosan javítható?Nem vagyok szakmabeli, de ez így első ránézésre led hibának tűnik.
Aliexpressen valószínű lehet hozzá venni utángyártott led sort fillérekért.
Ki kell cserélni/cseréltetni, utána megint jó lesz pár évig.
-
Zoli-bácsi
senior tag
-
Zoli-bácsi
senior tag
-
junior11
veterán
-
Oldman2
nagyúr
Érdekes, nekem mutatja, de akkor megpróbálom más formátumba betenni.

Ha szerinted jó, akkor hagyd... lehet csak én vagyon béna.
Elnézést kérek
Részemről ennyi volt a téma. -
Zoli-bácsi
senior tag
Sziasztok, egy 5 éves Philips 70PUS7805 tv ezt produkálja:
Korábban jobb oldalon volt egy vékony fekete homályos csík, de most egyik pillanatról a másikra az egész bal oldala besötétedett. Mi lehet a gond? Gazdaságosan javítható? -
Zoli-bácsi
senior tag
-
Oldman2
nagyúr
Mire gondolsz?
Az „elvileg" csatolt IMG-re.
-
Zoli-bácsi
senior tag
-
Oldman2
nagyúr
Sziasztok, egy 5 éves Philips 70PUS7805 tv ezt produkálja:
Korábban jobb oldalon volt egy vékony fekete homályos csík, de most egyik pillanatról a másikra az egész bal oldala besötétedett. Mi lehet a gond? Gazdaságosan javítható?A kép nem okés.
-
Zoli-bácsi
senior tag
Sziasztok, egy 5 éves Philips 70PUS7805 tv ezt produkálja:
Korábban jobb oldalon volt egy vékony fekete homályos csík, de most egyik pillanatról a másikra az egész bal oldala besötétedett. Mi lehet a gond? Gazdaságosan javítható? -
TZ1
csendes tag
Sziasztok! 3 éves Samsung LCD (QE50Q60BAUXXH) ma a képen látható hibát hozta elő. A képernyő alján csíkok, amik változnak (fényerőben, színben) attól függően, mi van éppen a képen - kicsit mintha összezavarodott volna és azokban a sávokban a fentebb megjelenített dolgokból lenne 1-1 sor. Menjek kifejezetten Samsung szervizbe, vagy egy megbízható helyi szerviz is meg tudja ezt oldani - ha egyáltalán megoldható?
Vegyél inkább LG-t azzal nincs ilyen gond. Ez már tartósan nem javítható.
-
csabsz13
aktív tag
Sziasztok! 3 éves Samsung LCD (QE50Q60BAUXXH) ma a képen látható hibát hozta elő. A képernyő alján csíkok, amik változnak (fényerőben, színben) attól függően, mi van éppen a képen - kicsit mintha összezavarodott volna és azokban a sávokban a fentebb megjelenített dolgokból lenne 1-1 sor. Menjek kifejezetten Samsung szervizbe, vagy egy megbízható helyi szerviz is meg tudja ezt oldani - ha egyáltalán megoldható?
közben áramtalanítottam 10-15 percre és eltűnt, aztán megint felvillant párszor. aggódjak, hogy lassan bekrepál majd?
-
MADKING
tag
-
TZ1
csendes tag
-
csabsz13
aktív tag
Sziasztok! 3 éves Samsung LCD (QE50Q60BAUXXH) ma a képen látható hibát hozta elő. A képernyő alján csíkok, amik változnak (fényerőben, színben) attól függően, mi van éppen a képen - kicsit mintha összezavarodott volna és azokban a sávokban a fentebb megjelenített dolgokból lenne 1-1 sor. Menjek kifejezetten Samsung szervizbe, vagy egy megbízható helyi szerviz is meg tudja ezt oldani - ha egyáltalán megoldható?
-
Tomi_78
aktív tag
Elszomorító, amit írtok... Én is visszasírom a régi szép időket, amikor még adtak a műszaki cikkek minőségére. Meg azoknak a CRT TV-knek, hogy úgy mondjam, volt egyedisége is, a mostaniak meg egységesen egy kijelzők szinte. Akkoriban messziről látszott, hogy ez egy Sony, az egy Philips, amaz egy Videoton és még az egy Orion készülék, stb.
De inkább nem is szaporítom a szót és offolom szét a témát. -
Márk
senior tag
Sajnos igen.
Manapság a tv már nem tartós fogyasztási cikk, hanem csak fogyasztási cikk, ugyanúgy, mint az autó.
2008 májusi gyártású Pioneer 9G kuro plazma tv (PDP-LX5090) köszöni szépen hibátlan, szervizben még nem járt.
-
MADKING
tag
-
Tomi_78
aktív tag
Így olvasva itt a sok problémát, több gond van a mostani lapos TV-kkel, mint egykori, katódsugárcsöves őseikkel?
-
Dr. Szilikát
őstag
sziasztok
sajnos a mi tv-nket is elérte a kijelzőn látható úgynevezett "flickering" hibajelenség.
T-com panelt cseréltem a készülékben -első és gazdaságos tippként- de sajnos egy 5-10 perc használat után újra előjön a probléma, szóval valami "elmelegedés" "hőtágulásra" gondolnánk elsősorban és/vagy talán a szalagkábellel is összefügghet a hiba?!
Amiket néztem itt a csoporban/youtube-on, hogy pár részét "kiragasztják/elfedik" a szalagkábelnek, az valid dolog lehet?
Mivel próbálkozzak elsősorban, illetve orvosolható lehet a hibajelenség?
A készülék pontos típusa: LG 55LH630VAlapvető hiba ilyenkor az LCD belső zárlata. Az integrált hozzávezetések / huzalozások, amit az LCD két üvegrétege között kell elképzelni, több párhuzamos szálon is futnak, hogy jobban eloszlassák az áramot.
A "kitakarós" trükkel a zárlatos részt igyekeznek kiiktatni, néha a maradékkal is szépen működhet a kijelző, máskor meg nem akar sikerülni sehogy, nem lesz tökéletes, villódzik stb.
Igazából ebben már nincs is rutinom, hogy milyen arányban lehet sikeres, inkább nem is mentem bele ilyen gányolásokba. Amit próbáltam, az nem lett tökéletes, ilyen munkát pedig nem adok ki a kezemből.
-
Dr. Szilikát
őstag
Sziasztok! Adott egy ilyen tv. Egyszercsak eltűnt róla a kép csak a hang maradt. Elvittem szerelőhöz. Megnézte és azt mondta, hogy a led háttér világítás ment tönkre azt kell cserélni. Mikor kész lett felhívott, hogy kicserélte, de a tv sajnos kuka, mert csíkozódik és foltozódik a képernyő, tehát a képernyő is rossz így javíthatatlan. Ha nála marad a tv nem kell kifizetnem a led árát. Kérdem én, hogy ez hogyan lehetsége? Néztük a tv - ét és egyszercsak eltűnt a kép csak a hang maradt. Nem volt ilyen gond, hogy csíkozódás meg foltozódás. Létezik ilyen vagy megpróbálnak átverni?
60 collos kijelzővel nem egyszerű bánni, szétszedni és összerakni. Ajánlatos például egy jó tapadókorongos kiemelő és nagy óvatosság, megfelelő műhelykörülmények.
Néha ellenség a gyári ragasztások alattomossága, amit szépen el kell választani, az LCD pereménél, ennek is megvannak a trükkjei, hogy ne sértsük meg a kijelzőt.
Akinek mindez gondot okoz, inkább ne vállaljon ekkora kijelzőt. Bizonyos, kisebb százalékban nem zárható ki, hogy a szakember is a körülmények áldozata, ezt így nehéz látatlanban eldönteni.
-
TZ1
csendes tag
-
MADKING
tag
Szervízbe én vittem a fiammal. Csak az asztalról kellett leemelni és kb. 500 métert arrébb gurulni a szerelőhöz. Elvileg nagyon vigyáztunk rá.
hat latni kell kijelzot, ha alulrol a hol lett megfogva a TV indulnak a "mert csíkozódik és foltozódik a képernyő" akkor szallitas
-
eddienhl999
tag
Szervízbe én vittem a fiammal. Csak az asztalról kellett leemelni és kb. 500 métert arrébb gurulni a szerelőhöz. Elvileg nagyon vigyáztunk rá.
-
eddienhl999
tag
Szia!
Szerintem nagy valószínűséggel nem bírta ki a javítást a kijelző.
Vagyis az operáció sikerült, de a beteg meghalt...Kinek a hibája?
Elsősorban a gyártási technologiából adódik, mivel a COF-ok nem szeretik ha mozgatják őket, de ezt nem lehet kikerülni a háttérvilágitás javításakor.
De a szerelő is hibázhatott mikor összerakta a kijelzöt, mert könnyen belehet csípni az oldalsó fóliákat a fémkeretbe.
Ui:
Természetesen ahogy MADKING írta, szállítás közben is sérulhetett.Akkor gondolom ahogy írod is a beteg meghalt és nem tudom számon kérni senkin?
-
roseA580
aktív tag
Sziasztok! Adott egy ilyen tv. Egyszercsak eltűnt róla a kép csak a hang maradt. Elvittem szerelőhöz. Megnézte és azt mondta, hogy a led háttér világítás ment tönkre azt kell cserélni. Mikor kész lett felhívott, hogy kicserélte, de a tv sajnos kuka, mert csíkozódik és foltozódik a képernyő, tehát a képernyő is rossz így javíthatatlan. Ha nála marad a tv nem kell kifizetnem a led árát. Kérdem én, hogy ez hogyan lehetsége? Néztük a tv - ét és egyszercsak eltűnt a kép csak a hang maradt. Nem volt ilyen gond, hogy csíkozódás meg foltozódás. Létezik ilyen vagy megpróbálnak átverni?
Szia!
Szerintem nagy valószínűséggel nem bírta ki a javítást a kijelző.
Vagyis az operáció sikerült, de a beteg meghalt...Kinek a hibája?
Elsősorban a gyártási technologiából adódik, mivel a COF-ok nem szeretik ha mozgatják őket, de ezt nem lehet kikerülni a háttérvilágitás javításakor.
De a szerelő is hibázhatott mikor összerakta a kijelzöt, mert könnyen belehet csípni az oldalsó fóliákat a fémkeretbe.
Ui:
Természetesen ahogy MADKING írta, szállítás közben is sérulhetett. -
MADKING
tag
Sziasztok! Adott egy ilyen tv. Egyszercsak eltűnt róla a kép csak a hang maradt. Elvittem szerelőhöz. Megnézte és azt mondta, hogy a led háttér világítás ment tönkre azt kell cserélni. Mikor kész lett felhívott, hogy kicserélte, de a tv sajnos kuka, mert csíkozódik és foltozódik a képernyő, tehát a képernyő is rossz így javíthatatlan. Ha nála marad a tv nem kell kifizetnem a led árát. Kérdem én, hogy ez hogyan lehetsége? Néztük a tv - ét és egyszercsak eltűnt a kép csak a hang maradt. Nem volt ilyen gond, hogy csíkozódás meg foltozódás. Létezik ilyen vagy megpróbálnak átverni?
attol fugg ki vitte a szervizbe, na meg hogyan bant a tv-vel szallitas kozbe
3mm uveget egy masod perc alatt lehet ossze torni, eleg egy nagyobb nyomas a tv sarkan, tv tartorol leemelessel vagy leakasztas a fali konzolrol -
eddienhl999
tag
Sziasztok! Adott egy ilyen tv. Egyszercsak eltűnt róla a kép csak a hang maradt. Elvittem szerelőhöz. Megnézte és azt mondta, hogy a led háttér világítás ment tönkre azt kell cserélni. Mikor kész lett felhívott, hogy kicserélte, de a tv sajnos kuka, mert csíkozódik és foltozódik a képernyő, tehát a képernyő is rossz így javíthatatlan. Ha nála marad a tv nem kell kifizetnem a led árát. Kérdem én, hogy ez hogyan lehetsége? Néztük a tv - ét és egyszercsak eltűnt a kép csak a hang maradt. Nem volt ilyen gond, hogy csíkozódás meg foltozódás. Létezik ilyen vagy megpróbálnak átverni?
-
zsolt19900
őstag
sziasztok
sajnos a mi tv-nket is elérte a kijelzőn látható úgynevezett "flickering" hibajelenség.
T-com panelt cseréltem a készülékben -első és gazdaságos tippként- de sajnos egy 5-10 perc használat után újra előjön a probléma, szóval valami "elmelegedés" "hőtágulásra" gondolnánk elsősorban és/vagy talán a szalagkábellel is összefügghet a hiba?!
Amiket néztem itt a csoporban/youtube-on, hogy pár részét "kiragasztják/elfedik" a szalagkábelnek, az valid dolog lehet?
Mivel próbálkozzak elsősorban, illetve orvosolható lehet a hibajelenség?
A készülék pontos típusa: LG 55LH630V -
ezso
tag
Sziasztok! Tesom 2019-es Philips 55 PUS7304-es direct ledes megvilágítású lcd tv-je ma beadta a kulcsot. Hang van, kép nincs. Illetve ha rávilágít a panelre zseblampaval akkor azt mondja halványan ki lehet venni a képet. Ebből arra lehet következtetni, hogy a hattervilagitasul szolgáló ledek haltak meg. Lehet és vagy érdemes ezt javítani vagy kuka a tv?
Az Aliexpress-szen 6000Ft a ledszalag készlet [link]
Ha magad meg tudod csinálni, akkor mindenképpen megéri. -
Lackooo84
nagyúr
Sziasztok! Tesom 2019-es Philips 55 PUS7304-es direct ledes megvilágítású lcd tv-je ma beadta a kulcsot. Hang van, kép nincs. Illetve ha rávilágít a panelre zseblampaval akkor azt mondja halványan ki lehet venni a képet. Ebből arra lehet következtetni, hogy a hattervilagitasul szolgáló ledek haltak meg. Lehet és vagy érdemes ezt javítani vagy kuka a tv?
Hát ha meg akarja tartani a tvt akkor a háttérvilágítást persze, h érdemes javítani, az nem egy nagy összeg. Csak oda kell figyelni, ha nem szakembör csinálja, mert el lehet cseszni ezt-azt.

-
kolosszus87
senior tag
Sziasztok! Tesom 2019-es Philips 55 PUS7304-es direct ledes megvilágítású lcd tv-je ma beadta a kulcsot. Hang van, kép nincs. Illetve ha rávilágít a panelre zseblampaval akkor azt mondja halványan ki lehet venni a képet. Ebből arra lehet következtetni, hogy a hattervilagitasul szolgáló ledek haltak meg. Lehet és vagy érdemes ezt javítani vagy kuka a tv?
-
gduck
addikt
-
DPISTI00
csendes tag
Sziasztok!
LG TV bekapcsolása után, illetve csatorna váltáskor kiírja, hogy hányas csatornán vagyok és a csatorna nevét egy szürke mezőbe. Eddig az aktuálisan futó műsor címe is látszott. Most csak a csatorna száma és a neve látszik. Hogyan állítható vissza, hogy az aktuális műsor címe is látszódjon újra? Köszi! -
Lackooo84
nagyúr
-
gduck
addikt
Ilyen hibák előfordulnak, mi kívülről csak azt látjuk, hogy van (mármint a rétegek közé nem látunk), de megpróbáltam rá választ keresni a mesterséges intelligencia segítségével:
Amikor az LCD TV-n megjelenik egy néhány centiméter átmérőjű sötét korong, éles kontúrral, ilyen hibák milyen okból jönnek létre? Egyértelműen az LCD hibájáról van szó, nem a háttérvilágítás hibája.
Köszi az infót.
-
Dr. Szilikát
őstag
Ilyen hibák előfordulnak, mi kívülről csak azt látjuk, hogy van (mármint a rétegek közé nem látunk), de megpróbáltam rá választ keresni a mesterséges intelligencia segítségével:
Amikor az LCD TV-n megjelenik egy néhány centiméter átmérőjű sötét korong, éles kontúrral, ilyen hibák milyen okból jönnek létre? Egyértelműen az LCD hibájáról van szó, nem a háttérvilágítás hibája.
-
gduck
addikt
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Elméletileg nem érte semmi fizikai behatás... Mi lehet ez a hiba? LG LED TV
-
tween
őstag
Sziasztok!
Fimnézés közben egyszer csak megjelent egy csík a kijelzőn. Semmilyen módszerrel nem tűnik el.
Van valami ötlet rá, hogy mi lehet?
Kampec a kijelzőnek?
SONY KD-43X85J
Köszönöm az esetleges választ! -
luciferk
senior tag
-
Tomi_78
aktív tag
-
Lackooo84
nagyúr
Elengedett/kontakthibás a COF.
-
Tomi_78
aktív tag
Sziasztok!
Ennél a LED TV-nél (illetve úgy általában) mit jelent az, hogy "kijelző hibás"? Milyen hibája lehet egy kijelzőnek?
Ugyanis ezt mondják a szerelők, akiknek mutattam, azon kívül, hogy nem javítható.
Egy Strong 43FC5433 típusú készülékről van szó egyébként.
-
Lackooo84
nagyúr
Mi van az eredeti fiókoddal? Nehogy kivágjanak dupla reg miatt, ha nem tudsz a régibe belépni beszélj a staffal.
-
roseA580
aktív tag
Örülök hogy visszatértél.
"találiunk megoldást...szinte mindenre."
Vajon a gyártok szemétségeire is találhatnánk megoldást?
HORIZON 55HZ9930U/B (Vestel) minden jó lenne, csak az a 1 perces képernyővédő ne lenne!
Még a szerviz menüben sem tudom kikapcsolni, vagy pl. 5 percre állitani.! -
luciferk
senior tag
Üdv újra a fedélzeten.🫲Vajon mi lehetett az oka ennek a hosszú távollétednek, remélem nem valami betegség?🤔 Az általad javított Samu tv-vém még köszöni jól van, pedig már 13 éves és minden nap órákat üzemel

-
axlrose33
csendes tag
Újra a fedélzeten.🙃
Ha kérdésetek van írjatok bátran vagy itt, vagy privátban, találiunk megoldást...szinte mindenre.
Ami ehhez kell: készülék modellszáma, product code-ja.
Hiba részletes leírása, kijelzőhibák esetén fotó.
OLED tévék is jöhetnek. -
castiels
addikt
-
oil120
senior tag
-
castiels
addikt
-
oil120
senior tag
-
castiels
addikt
-
mjuti
tag
Köszönöm válaszod, mindegyik új LG tv javítható így olcsóbban?
és mindegyik tcl hisense ragasztott lcds?
jelenleg most ebben a méretben nagyságrendileg hogy néznek ki az említett javítások árban?
mikorra várható jellemzően egy ilyen hiba az említett gyártóknál ha új tvt veszek? -
TZ1
csendes tag
Sziasztok,
idős szüleimnek vennék egy tv-t, mit célszerű mostanság venni garanciális javítás ill. garancián túli gazdaságos javíthatóság szempontból? max. 120 cm semmi extra, korábban Samsung volt, a mostani LG, de már unom az állandó háttérledes cseréket x évente... TCL ill Hisense tv-k ilyen szempontból jók? vagy még mindig az LG ajánlott?
Köszönöm
Maradj az LG nél. Ha abban kicserélik a hátteret az akkor megint elmegy 4-5 évig és olcsóbb a csere, mint egy ragasztott lcd-s Hisensénél, tcl-nél.
-
mjuti
tag
Sziasztok,
idős szüleimnek vennék egy tv-t, mit célszerű mostanság venni garanciális javítás ill. garancián túli gazdaságos javíthatóság szempontból? max. 120 cm semmi extra, korábban Samsung volt, a mostani LG, de már unom az állandó háttérledes cseréket x évente... TCL ill Hisense tv-k ilyen szempontból jók? vagy még mindig az LG ajánlott?
Köszönöm
-
bzoley
veterán
Sziasztok!
Lenne valakinek ötlete, hogy hol lehet a hiba forrása?
Tavaly vettem egy noname tv-t monitornak a műhelybe, szóval túl nagy elvárásaim nem voltak. Ahhoz képest nem is lenne rossz, de új korától a legtöbb képmódban furcsa, zavaró a képe. Leginkább emberek képein észrevehető. Nem jó színátmenetek, olyan mintha rajzfilmes lenne, vagy ecsettel festették volna őket. Más területen szinte csak kisebb élsimítás probléma látszik.
Belső probléma, már mindent rádugdostam mindennel.
Találtam egy beállítást, amivel szinte állandó a megfelelő kép, a Windows-t hdr-ben hajtom. Így csak, ha valamiért újra kell indítani a gépet, utána kell egy tv ki-bekapcs is. Így élhető, de nem lenne rossz, ha rendesen működne.
Firmware-t nem találtam, a gyártó érdemben nem válaszolt. Olcsón találni mainbord-t-con kombót, de nem tudom segítene-e. -
Quqesz
nagyúr
-
DTQ
csendes tag
-
Quqesz
nagyúr
-
DTQ
csendes tag
-
schottgun
tag
Sziasztok,
Van itt valaki aki javít TV alaplapot?
Samsung PD46G0_BDY code no.: BN44-00473B
Nem kapcsol be a TV, nem világít a standby led. -
Quqesz
nagyúr
Szerencsém/nk volt. Egy másik videóban ugyan ezzel a hibával már az alaplapon kellett vezérlő procit cserélni. Azt már nem tudtuk volna megoldani. Amúgy igen, ugyan az van, mint az autóiparban, nincsen javítás, csak alkatrész csere. Itt még az sem. És sokaknak nincsen olyan ismerőse, aki ért hozzá. Már én is majdnem kukáztam.
-
Lackooo84
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- BestBuy topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Háztartási gépek
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Tesla topik
- EAFC 26
- Jövő héten New Yorkban gyújtja be a SpaceX a rakétákat
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- További aktív témák...
- WD SN8000S 4TB M.2 2280 NVMe SSD Gen4 7300-6800MB/s
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T540P - i7-QM I 16GB I 512SSD I 15,6" FHD I Nvidia I Cam I W10 I Garancia!
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Eladó/BONTATLAN Lenovo LOQ i7-13650HX 16GB 1TB RTX 4060 8GB
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Silver- 2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5449
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


Köszönöm az esetleges választ!






