Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- iPhone topik
- OneSport OT07 - szevasztok, hollandok!
- Yettel topik
- Megérkezett a Poco M6 Pro 4G
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Macrodroid
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Sony WF-1000XM4 - ezúttal koppan az áll
-
Mobilarena
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.
Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rodzser Mór
senior tag
Ma kaptam meg a Gearbest-től a motyót, néhány karórát. Postázáskor még a csomagomról fényképet is küldtek emailben, a supportjuk is hamar reagál (kb 24 órán belül), segítőkészek. Nálam a Gearbest korrekt.
Viszont NL postával jött (jött? cammogott, araszolt, tolatott, vánszorgott, toporgott) a csomag. Jan 14-től február 7-ig tartott nekik elhozni a Magyarországra.
7-e szombat volt. Ma hétfőn már a Posta kézbesítette.
Apropó, tudja valaki hogyan lehet óra fémszíjáből kiszedni a szemeket? Mert így nagyon bő. A csatnál nincs állítási lehetőség. Csak a szemek kiszedésével lehet módosítani.
-
Bozek
nagyúr
Őszintén? Soha nem ajánlanék olcsó telefont, mert utána meg az lesz a gond, hogy lassú, lefagy, stb.
100 dollár alatt esetleg a THL 4000 lehet jó választás, ott már 1 GB RAM van és 8 GB ROM, valamint 5 MPx-es kamera (bár ha minőség kell, akkor költeni kell rá) és elvileg tudja a 3G 900 MHz-et. Van róla videó is.
-
jp
csendes tag
"Kinek van tapasztalata a Gearbest-el?
Singpost és a Netherlands Post a 2 free opció, ahogy olvastam a Holland lassú.
Mennyi idő a Singpost?"Valaki tudna segíteni Gearbest és Singpost ügyben, egy olcsó használható telót akarok rendelni 100$ körül.
Vagy honnan érdemesebb rendelni?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Vám- vagy adócsalással kapcsolatban tilos tanácsot adni vagy kérni a topicban (és a fórum egész területén)!
- Bemutató eBay-es kütyük kis pénzért
- Lenovo Legion PRO 7, RTX4070, i9-13900HX Gaming laptop 2027.09-ig gari!
- UniFi Dream Router 6, új, fóliás, ingyen Foxpost
- Audioquest Rocket 44 Bi-Amp 2x3m hangfalkábel
- KIEMELT AKCIÓ: kitűnő állapotban lévő iPhone 12 Pro Pacific Blue 128 GB szuper áron eladó !!! (14)
- AKCIÓ! GAMER PC: Új RYZEN 7 5700/5800X +RX 6700 XT 12GB / RX 6800 16GB +Új 16-32GB DDR4! GAR/SZÁMLA!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Akció! Windows 10 pro OEM licenc kulcs 64/32 bit activation key licensz, liszensz,kulcs
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
- Samsung Galaxy A55 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest