Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xitron1

    újonc

    Hali

    Nem olvastam végig a ~1600 hozzászólás (bocsi), de hátha tudja valaki a problémám megoldását.
    Lett egy androidos SONY tévém (X8309C). A hálózatról, ill. pendrive-ról lejátszott mkv-knál nem lehet képarányt állítani, és az 1920x800, meg hasonló nem teljes képernyős videók széthúzva, teljes képernyősen jelennek meg. A SONY szalonban javasolták a KODIT-t (Jarvis) és azzal teljesen jó is az ilyen fájl - képe. Azonban ennél meg hang probléma lépett fel. Onkyo 545-ös erősítőre megy a TV hangja HDMI ARC-n keresztül (de próbáltam optikai hangkábeken is). A TV-ben a HDMI-n át van engedve a többcsatornás hang, ha a belső lejátszóval megy a film, van is DTS, meg Dolby hang. Ha viszont a KODI-val játszom le és a setupban be van kapcsolva a hang átengedés, éktelen sípolás hallatszik az erősítőn, mintha nem tudná dekódolni ezeket, pedig DTS ThruHD-t és Dolby Atmost is tud. Ha kikapcsolom, akkor meg minden hang PCM 2.0 lesz. Be van kapcsolva a Dolby és a DTS dekóder:

    Ha valakinek van valami ötlete, kérem ossza meg velem. (Ja igen, próbálkoztam az SPMC-vel is, a VidOn meg nem kompatibilis a tévével.)

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák