Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz kezo0 #146 üzenetére

    Hát akkor válaszolok is magamnak. Ki lehet kapcsolni a box előlapján az órát. Szóval ha akarjuk, akkor bekapcsolt állapotban sem mutatja a pontos időt. Ennyi.
    Mert hogy vettem egy nagy levegőt, és feltettem én is az új fw-t a Q10-esre, mégpedig reset nélkül, simán a HiMedia menüjéből (na, ki a nyuszi? :P ).
    A telepítés indításakor azonnal restartolt a box, majd szépen végigment a telepítés a szokásos kis androidos robottal a képernyőn. Ezután megint újraindult (kicsit hosszabban a megszokottnál), és már készen is volt. Illetve csak majdnem, mert először nem látta a beépített HDD-t, de ez is megoldódott egy újabb restart után.
    Pár dolgot kellett csak újra beállítani (pl. a képernyő méretét), de a legtöbb beállítás és a korábban betallózott filmek és sorozatok is megmaradtak változatlanul – a Kodiban is. A wrapper-rel sem volt teendő, film indításakor ugyanúgy a HiMedia player-ét hívja meg a Kodi, ahogy a korábbi firmware alatt már beállítottam. Sőt, megoldódott az a problémám is, hogy Kodi alól nem tudtam a routerre dugott HDD-n levő tartalmakat elindítani a hálózaton keresztül, mert nem ébredt fel alvó állapotból a távoli HDD. Most simán indulnak azok a filmek is, amelyek ezen a HDD-n vannak.
    Azt vettem még észre így hirtelenjében, hogy ha egy film lejátszása közben megnyomom a távon a menü gombot, akkor már nem jön be a korábban megszokott szép, alsó grafikus menü, hanem egyből csak a jobb felső sarkos, eléggé puritán "beugró menü" jelenik meg, és ott van az összes beállítási lehetőség. Végül is az összes fontosabb lejátszási paraméter itt állítható be menet közben, szóval ez csak egy esztétikai visszalépés a korábbi fw-hez képest. Viszont cserébe így egy lépéssel hamarabb lehet elérni ezt a menüt.
    Elsőre ennyit vettem észre.

    [ Szerkesztve ]

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák