Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Oldman2 #25234 üzenetére

    nagyon zsír ez az amazon tok, ha onnan rendelek, tuti vettem volna egy hasonlót (még ha drága is egy csöppet), baromi jól néz ki (most meg várhatok hogy megérkezzen az olcsó ebay országból :D)

    #25239 Zozo0525
    én Basic-hez tudom hasonlítani. ahhoz képest az Oasis sokkal jobb, bár vitatható hogy megéri-e az árkülönbséget.
    ami 100%-ban jobb az a fogása. sokkal jobb ezzel a kitüremkedéssel meg gombokkal használni az Oasist mint a Basicet, ami sehogy se állt kényelmesen kézre (PW meg gondolom még kényelmetlenebb mert nehezebb és nagyobb mint a Basic).

    a 300ppi meg egyértelműen sokkal jobban néz ki, kevésbé homályosak a betűk. bár azt hozzátenném, hogy a Basic kijelzője is meglepően jó ahhoz képest, hogy mi a felbontása. azt hittem nagyon fog zavarni, mert telefonoknál még 1440p-ben is észreveszem a pixelgapet. de kb 10 perc után teljesen megszoktam (bár most már nem hiszem hogy vissza tudnék szokni Oasis után).

    igazából ha a PW kézre áll és nem zavar a kisebb kijelző, akkor szerintem nem éri meg az upgradet (legalábbis minimum kivárnék egy Oasis 4-et)

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák