Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz birorichard #170879 üzenetére

    "Sajnos" minden rendben van vele elvileg, soha nem üttem meg a váltót, semmi nem kopott, rendesen össze van rakva és a szervizben pár perc alatt meg tudják csinálni tökéletesre, szal úgy érzem bennem van a hiba :F . De köszi a részletes infókat :R. Van itthon új fogaskoszorú és lánc, azokat ma kicserélem, hátha javul, de a jelenlegi fogaskoszorú sem kopott és a láncba sem esik bele a nyúlásmérő.

    (#170881) INTELligent: ismerem, de ez a megoldás nem szimpi és drága.

    (#170882) ZolkoW: az alapprobléma ugyanaz, mint mindíg: évek óta nem sikerül tökéletesen beállítani és mivel a bovden nyúlik, a hajtás, lánc kopik stb, idővel még rosszabb lesz. Aztán amikor nekiállok, csak szenvedek vele, mert elvileg mindent értek és felfogtam rajta, mégsem sikerül megcsinálni. Illetve néha azért összejön, de sosem tökéletes, csak, ha a szervizes állítja be.

    (#170888) Hasaggymeg: azért vagyok tiszta ideg és türelmetlen, mert mielőtt elkezdtem volna itt panaszkodni, pár órát szöszöltem vele türelmesen. De bármilyen türelmes vagyok, egyszer úgyis elegem lesz, most 2 óra csavargatás után sikerült teljesen kikészülni tőle. Még ha az lenne a gond, hogy nehéz megcsinálni, akkor nem lennék mérges, de az a probléma, hogy egyszerűen nem értem mit nem értek és nem tudom mit csináljak másképp. Szal egy viszonylag egyszerű szerkezet és minden porcikáját ismerem már, a végeredmény mégsem jó és nem értem miért. Amióta megvan a bringa, a váltóval azóta szenvedek. Minden mást sikerült megcsinálni rajta a tubelesstől a fék légtelenítésen át a teleszkóp szervizig :F .

    (#170884) Hasaggymeg: Szerintem a lámpákkal az a gond, ami kb. az összes kínai cuccal: nem szabad random kütyüket összevásárolgatni, csak olyant, amiről vannak komoly tesztek és amit fórumon hozzáértő userek ajánlanak, akkor garantáltan nem fogsz csalódni és legtöbbször ár/érték arányban verhetetlenek. Az ilyen WOSAWE, SLONIK márkákat alapból messzire elkerülném, a Rockbros meg már egy tűrhető név, de elektronikai cikkeket tőlük sem vennék soha, kizárólag kesztyűt, sapkát, ilyesmiket. A Nitecore egy jó márka, de amin nem Nitecore logó van, az nem Nitecore, hiába ránézésre ugyanaz. Convoy lámpáknak is van kismillió reinkarnációja, de ha jót akar az ember, akkor az eredetit veszi.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák