Hirdetés
- Amazfit T-Rex 3 - prehisztorikus idő
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy Z Fold6 - ugyanaz, sarkosan fogalmazva
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- CES 2026: a Lenovónál már akasztják a jövőt
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
Új hozzászólás Aktív témák
-
modder
aktív tag
Lehet túl őszinte vagy a cv-ben. Túl szószátyár vagy túl sok érzelmet viszel bele, ha magadról írsz.
Miért kell kiemelni, hogy lojális vagy, nekem ez kicsit túl erőszakosnak hangzik: nézd, én nagyon lojális vagyok ...meh
Most nem tudom pontosan, hogy milyen munkára jelentkeztél, de ha nem grafikusira, akkor nem kell dizájnos CV. Letisztult, közérthető kell. Ha tényleg olyan volt a CV-d, mint a képen, az komolytalan. Ha nem grafikusira, akkor azért, ha arra, akkor meg azért, mert kevés.
Ha olyan helyre mész, ahol nem kell diploma, ne említsd meg a diplomát, mert túlképzett vagy. ha megkérdezik, mit csináltál, mondd, hogy egyetemre jártál, de nem a te világod, vagy mit tudom én.
Ha olyan helyre mész, ahol kell diploma, legyél tárgyilagos, közérthető. A CV legyen érzelmektől teljesen mentes.
Legyen a fényképed színes, és legyen normális. El akarod adni magad, ha esetleg egy régi, rosszul megvilágított képed van, amin piros, bolyhos pamut felsőt viselsz, és fodrászhoz is másnap mentél, akkor az gáz.
Azt mondtad, a szakmád nem érdekel. Ha mégis valami olyanra jelentkezel, ami igényel valamennyi tudást, pl. adminisztrátor (szerk.: ja bocs itt valami infos dologra gondoltam), akkor pedig kezdj el magadtól tanulni egy kicsit, és sorold fel, hogy miket tanultál meg magadtól. Szeretik az ambiciót a munkáltatók.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


