- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Videón mutatják meg a Nothing tervezői a Phone (4a) külső újdonságait
- MWC 2026: telefonból kivehető akciókamerát hoz az Ulefone RugOne
- Megkaptuk az első hivatalos fotókat a Honor Magic V6-ról
- Tényleg kicsit más lesz a Xiaomi 17 Ultra európai különkiadása
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Mobil flották
- A készlethiány jelezheti, jön az iPhone 16e és iPad Air utódja
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Sötétvörös iPhone 18 Pro, ezüst-fekete iFold?
- MWC 2026: telefonból kivehető akciókamerát hoz az Ulefone RugOne
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
-
Mobilarena
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sziasztok!
Tudja valaki esetleg, hogy hogy lehet azt kikapcsolni, hogy az emojik felugorjanak a billentyűzet tetejére?
Akkor jön elő ez a nézet, amikor az emoji billenytyűzetre váltva swipeolok alul a bal szélére (csak simán a most recentre akarok visszamenni és erre felugrik a tetejére, ezért zavaró).
Ilyenkor fogalmam sincs, hogy a normál nézetbe hogy tudok egyáltalán visszamenni, általában nyomkodom a bal alsó földgömb gombot mint az őrült és egyszer csak visszaugrik…

-
-
-
válasz
CharlieDrop
#44153
üzenetére
Köszi! Akkor Air 2-re valószínűleg tényleg csak rosszul emlékeztem.

-
válasz
Konyika
#44143
üzenetére
Köszi a megerősítést szintén!
Közben találtam egy videót amiben Air 5 és Pro hangszóró összehasonlítás van, tényleg egyszerűen egy szakadék köztük a különbség és ennyit tud az Air 5:
iPad Air 5 vs iPad Pro - HONEST thoughts after 1 Week... 4:04
-
válasz
CharlieDrop
#44140
üzenetére
Vagy az is kehet, hogy az én Air 5-öm rosszabb, mint egy Air 2 és egyedi hiba. De persze az se kizárt, hogy rosszul emlékszem.
Nálad az Air 5-nek van bármiféle mély hangja? Nálam szinte semmi és az hiányzik legjobban belőle.
-
-
Sziasztok!
iPad Air 5 hangszóróval kinek mi a tapasztalata?
Sikerült egy Air 5-öt beszereznem, és szuper minden a hangszórót kivéve.
A tesztek szerint az Air 5 hangszórója jó, a Pro pedig csak picivel jobb. Ehhez képest nálam kiábrándítóan szól. Mint egy konzervdoboz kis túlzással. Mély 0, közép és magas oké, de az egésznek még van egy “kongása” ahogy belül az üres fémházban visszaverődik a hang.
Nekem volt korábban Air 2, Pro 10.5, és volt a kezemben Pro 2020 is. Nem kicsit, hanem klasszisokkal jobbak voltak ennél mind. Főleg a Pro 2020 hordozható hangszórókat is megszégyenít.
Ez egyedi hiba lehet, vagy mindegyik ilyen?
-
válasz
RetepNyaraB
#25880
üzenetére
Fontos különbség, mert az Air 1 sokkal gyengébb hardverrel rendelkezik, ott könnyebben előjönnek memória problémák. Mindent más appot be kell zárni a futtatásához valószínűleg.
Így van. Ha törlöd, akkor vissza tudod majd tenni, de a Store-on belül a korábbi vásárlások közül kell megkeresned, akkor fogja felajánlani a régebbi verziót: [link]
(App Store -> Profil ikon jobb felül -> Purchased menü) -
válasz
RetepNyaraB
#25876
üzenetére
Ha 12.4.2 van rajta, akkor az egy Air 1 lesz. Air 2-re még mindig van támogatás, ki sem jött rá 12.4.2, egyből a 13-at kapta meg: [link]
Ettől függetlenül a Garagebandből az utolsó kompatibilis verziónak kellene letöltődnie App Store-ból magától, ami fut a korábbi rendszeren, szóval nem tudom mi lehet ott.
-
válasz
szazbolha
#24855
üzenetére
Régen, amikor iPad 2-m volt, akkor az AVPlayerHD-t használtam, azzal simán ment bármilyen MKV emlékeim szerint, de DTS hangban nem vagyok biztos. Mostanság Infuse-t használok, azzal mkv, dts, minden létező formátum megy, de nem vagyok benne biztos, hogy iPad 2-t még támogat.
-
válasz
talamasca
#24350
üzenetére
Slideover-ben megy a multitasking lapozgatás 10.5 Pro-n is?
Sebesség milyen? Van visszaesés iOS 12-höz képest?
-
válasz
szabogabor10
#19407
üzenetére
iPhone 4S-re és iPad 2-re még visszatehető a 6.1.3, minden másra bezáródott már a lehetőség.
-
PSA: iOS 6-7 most rövid ideig visszatehető régebbi készülékekre. Akinek iPad Air, 4, stb készüléke van és úgy érzi, hogy belassult, az most hivatalosan vissza tudja tenni ha gyors. Az Apple csak elrontott valamit, pár órán belül biztosan bezárul ez a lehetőség. FW letöltés innen: [link]
-
Sziasztok!
iPad-en most váltottam iOS 11-re, de egyelőre az új multitasking/dock kombinációval lassabb vagyok a műveletekkel, mint iOS 10-en voltam. Csak én használom valahogy rosszul, vagy tényleg lassabb multitaskolni, mint korábban? (Split screen, slideover főleg, amit használok)
-
-
Sziasztok!
Cellular-os iPadet csak simmel lehet aktiválni? Azok is letilthatók, mint a telefonok?
-
Sziasztok!
DTS-t támogató lejátszót keresek. Láttam, hogy az nPlayer és Infuse Pro az ajánlott. Pro/kontra? Melyik a jobb?
Új hozzászólás Aktív témák
- Elektromos autók - motorok
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Építő/felújító topik
- Steam Deck
- PlayStation 5
- BestBuy topik
- PayPal
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Saját fejlesztésű notebookkal jelentkezett a VGA-iról ismert Moore Threads
- További aktív témák...
- Apple iPad 10th Gen 64Gb, wi-fi + Cellular, ezüst színben
- Apple iPad Pro 13 M4 256GB Wi-Fi használt, szép állapot 98% akku (113 ciklus)
- 2240 db Teszteletlen Tablet- lista nélkül - 4190Ft/db
- Samsung T210 Galaxy Tab 3 - 7.0 - 8GB
- Apple iPad 2 (Wi-Fi + 3G) 9.7" - 64GB - RITKASÁG - GYŰJTŐI ÁLLAPOTBAN :)
- Új AKRACING CORE EX gamer szék dobozában, BONTATLAN!
- Egérpadok, billentyűsapkák(keycapek), csuklótámaszok /ARCANE/DUCKY/GLORIOUS/
- iPhone 12 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4615, 100% AKKSI
- Új Kipsta agility 100 focicipő (43-as)
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



