- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Külföldi SIM-ek itthon
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Így lesz tégla a porszívódból - a Roidmi csődje
- Nem nyílnak a Foldok?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Huawei Mate 40 Pro - a csúcson kell abbahagyni?
Új hozzászólás Aktív témák
-
OldMike
őstag
válasz
Goreorban #17467 üzenetére
Szia!
Nem teljesen tiszta nekem, amit írsz. Nálam amikor a füles kimenetbe dugok egy jack-dugót, akkor a tablet hangszórója elhallgat, és nem szólal meg addig, amíg a jack-dugót ki nem húzom. Az értesítési hang sem hallható ilyenkor a tablet hangszóróján.
Sajnos a bedugott fülhallgatóban - ahogy írtam - a zene mellett nem hallhatók az értesítési hangok (sem pl. az email jelzése, sem a Primo hangutasítása). Nem tudom, hogy az Androidnak tudnia kellene-e (nem feltétlenül a fülhallgatón keresztül), hogy megállítsa a zenelejátszást, ha jön egy értesítési hang.
plajos zsiga68
Köszönöm a javaslatokat, sajnos a Bluetooth nem megoldható, a beírást kipróbáltam, de nem segít. Azt hiszem ez is volt várható, mert ez szerintem nem Primo, hanem eszköz probléma. Ahogy írtam a Primo meg tudja állítani a zenelejátszást a hangutasítás idejére, csak az utasítás nem szólal meg, amikor a fülhallgató csatlakoztatva van. A tablet saját hangszóróján illetve az FM Transmitter használata esetén ez a probléma nem jelentkezik. Egyébként a Primo hangja kijön a füles kimeneten is, de csak akkor, ha nincs egyidejűleg a zenelejátszás is elindítva.
-
OldMike
őstag
válasz
Goreorban #17462 üzenetére
Szia!
Azt hiszem, hogy nekem is hasonló a gondom, csak az eszköz más egy kicsit. Fontos lenne tudnom, hogy Te egyáltalán nem hallod a hangutasítást, vagy valami hang mégis motoszkál.
Nekem egy androidos tabom van előre telepített Primoval. Ezen az eszközön van FM Transmitter funkció is, én ezen keresztül használom az autórádióval. Sajnos azon nincs AUX bemenet.
Így működik a tab saját zenelejátszója és a Primo együtt, azaz lehalkul a zene és ekkor hallani a hangutasítást is. A tab saját hangszóróján is pont így működik, de a füles kimenetre dugott fejhallgatóban én sem hallom a hangutasítást, csak a zene halkul le. Nekem így korlátozott az erősítési lehetőségem, ezért nem tudom megállapítani, hogy egyáltalán nem szól, vagy csak annyira halk hogy nem hallom.
Arra gyanakszom - de nem vagyok ebben jártas - hogy a füles kimenetre talán nem mehet egyidejűleg két forrásnak a hangja.
Kipróbáltam úgy is, hogy csak a Primo futott, akkor fülesben teljesen jól szólt a hangutasítás.
Örülnék, ha valaki találna megoldást, mert akkor megoldanám az autórádióm utólagos AUX bemenetét, és nem kellene bajlódnom az FM Transmitterrel. Nem mellesleg a Te gondod is megoldódna
Új hozzászólás Aktív témák
Tilos a warez és az ezzel kapcsolatos segítségnyújtás!
- 3D nyomtatás
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Nyaralás topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- NBA és kosárlabda topic
- Spórolós topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- AliExpress tapasztalatok
- További aktív témák...
- 118 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4070 (ELKELT)
- Csere-Beszámítás! RTX Gamer Számítógép PC Játékra! I5 12400F / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- ÚJ ÁRU, OLCSÓBB!!! Dell Precision Workstation 5550, 5560, 7510, 7520, 7550, 7720, i7, 6-11. gen.
- Crucial 240GB SSD eladó
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest