Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bugizozi

    őstag

    Hello!

    Hétvégén beszereltem a 2 terrás vinyot a kicsikébe :) Gianni bazárjának köszönhetően 26k-ért hozzá tudtam jutni, ami ebben a nagy HDD válságban szvsz elég jónak mondható
    Hangja egy kicsit nagyobb lett a gépezetnek, viszont tárhelyem van bőven :DD A teljes formázás kicsit tovább tartott, mint ahogy gondoltam, ~4 óráig csinálta, de hát a 2 terra az 2 terra :D
    A rendszer működésével voltak némi gondok, kisebb fagyásokat tapasztaltam, de tegnap frissítettem az SSD firmware-ét, utána nem érzékeltem hasonló lassulást, remélem ez megoldotta a dolgot.
    Feltettem pár HDD/SSD ellenőrző progit, a vinyok 100%-osak, a proci ~30 fok körüli, de nincs is igazán terhelve (~20%), így lassan elkezdem rendesen használni a drágaságot :K
    Ha lentebb mennek a vinyo árak (2 TB = ~20-22k HUF) akkor majd beruházok még egyre minimum.

    ps: tud valaki esetleg egy olyan megbízható backup progit, amit nem kell feltelepíteni, hanem bebootolom, és csinál egy file-t a rendszerről, amit később ha kell, vissza tudok állítani?

    VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

Új hozzászólás Aktív témák