Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07400704

    törölt tag

    válasz baryll #103936 üzenetére

    Időközben frissítettem az adatlapom, ugyanis lett némi változás a rendszeremben, és kissé elhanyagoltam az átírást :)
    Az ezüst kábelek nálam minden téren jobbnak bizonyultak, és hogy Eugene Roe aranyos válaszára is reagáljak, ott van a sorok közt, hogy... ,, és nem valószínű, hogy vissza térek a rézre " :P ez egyben azt jelentette, hogy NÁLAM, jobban teljesít az ezüst, amit tapasztaltam, könnyedebb, légiesebb, szellősebb lett a zene szövete, mintha jobban bele kerültem volna az élő előadásba, egyben csillogóbb is lett, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy sértő, vagy sistergős lett pl. a magas szekció, sokkal inkább megmutatta a háttérben megbújó hangszerek hangját is, a mélyek NÁLAM semmit nem veszítettek a dinamikájukból, lendületükből, mint ezt általában szokták mondani.
    Egyet értve denesdr kollégával, meglehet, hogy a hangdobozokban kell keresni a probléma kulcsát, de dgyuri0123 is jól látja, ugyanis én hallottam 1-2 Oppot, a barátomnak is volt, és bizony nem volt felhőtlen a hangképe, sem DAC-ilag, sem futóműként, és itt most a dedikált eszközökkel szemben értem a felhőtlenséget, természetesen egy kitűnő mindenes az Oppo.

Új hozzászólás Aktív témák