Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz F-ECT$ #193 üzenetére

    Alapvetően a probléma ott van, hogy fixek a mobok, 1 és 4 játékos esetén is, 2 fő esetén főleg szívás tud lenni amilyen ugrások vannak néha a nehézségben 1-1 pályán - inkább szenvedős a dolog magasabb szinten. Tudom az első részben is így volt, de így maradnának a randomok a hiányzó helyekre, azokkal meg inkább több a gond, főleg, amikor ilyen lvl 10 alatti jön be 7+os szintre úgy, hogy kb. 4 cuccot nem tud berakni, mert annyi sincs kivéve neki.

    Azzal egyetértek, hogy a felső szinteken már inkább kerülöd a mobokat, mint henteled, ami élesen ellentétes azzal, hogy mindenkinek jár a demokráciából. :)

    A gond szerintem az, hogy jelenleg értelme nem sok van:

    - A fejlesztések fontosabb darabjai bőven megvannak lvl 30 körül, lvl40re szerintem minden maxos.
    - Pénz semmire nem kell, mert lvl 30 körül már mindent megvettél.
    - Egyedül a tokenek azok, amikből sosem elég, de szintenként 1 a különbség ugye per map, az meg nem akkora mennyiség.

    Remélem valamilyen formában ezen változtatnak, mert önmagában a token egyedül ami igazán farmolható hosszabb távon, de az meg nagyon lassan jön, ha azt nézed, hogy mennyi kell 1-1 frame kihúzásához.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák