- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Honor Magic V2 - origami
Új hozzászólás Aktív témák
-
S e t h
nagyúr
válasz
Doky586 #48927 üzenetére
Hátsóban volt, lemezkezelőt winben meg nem találtam, csak karbantartót, de az is azt írja nem végrehajtható.
King Unique, köszönöm a kimerítő választ, azt hiszem keresek vmi alternatívát.
szerk: ha vkinek van kedve még egy szó erejéig és írna egy ajánlott típust 2 terrásban, azt előre is megköszönöm. Elsődleges cél 4k rögzített videók tárolása és játék konzol játékok telepítése.
Samu most befürdött, wd szépen megy, de gondolom ott sem mindegy milyet.
Ha nem topik témájába vág, akkor elnézést! -
S e t h
nagyúr
válasz
King Unique #48924 üzenetére
A delikvens az alábbi.
Samsung M3 Portable 2.5" 500GBHa rádugom a pc-re akkor azonosítja, de utána képtelen vele bármit kezdeni, egy idő utána jön a felugró ablak, hogy formázni kell, de amint ezt szeretném végrehajtani, akkor kiírja, hogy nem lehet formázni. Eszközkezelőben nem látszik.
Amint csatlakoztatom a számtógéphez a hard disk sentinel nem válaszol, semmit nem lehet vele kezdeni, konkrétan olyan mintha kifagyna. Úgy tűnik, hogy a sentinel is veszettül dolgozik, hogy kezdjen vele vmit, de semmire sem megy vele.Jelenleg 15 perce dugtam be újra a hdd-t, azóta sem talál magára a sentinel.
Egyébként az elmúlt egy évben ugyanilyen tüneteket mutatott egy pendriveom is és azt is megelőzte vmi, ami egyre gyanúsabb, hogy összefüggésben lehet ezzel.
A pendriveon média fileok voltak és párat átneveztem, más címet adtam nekik és utána felismerhetetlenné vált minden más eszköz számára.
A jelenlegi hdd-n több ezer fénykép, dokumentum és pár film van és az egyik filmet akartam letörölni róla egy újdonsült tévé segítségével, de vmi nem úgy sikerült mint terveztem, mert a törlést követően az okostévé csak és kizárólag a mappa szerkezetet látta, minden tartalom eltűnt róla.
Számítógépen viszont minden a helyén volt, nem értettem ezt a jelenséget, de utána a tévére kötve még egy napig oké volt, most meg már sem a tévé, sem számítógépek nem tudják olvasni a rajta lévő tartalmat, a led villog veszettül és ennyi.Kábelt cseréltem, az biztosan nem lehet gond, tapintásra langyos, hangját még közelről nem hallgattam, elég zajos környezetben vagyok.
Most ezt a hibaüzit dobja a pc.
Olyan mintha amikor nem pc-n végzek valami filekezelési tevékenységet, pl. cím átírása, törlés, akkor beadja a kulcsot az adathordozó. Lehet véletlen is, de ez most fél éven belül a második.
-
S e t h
nagyúr
Tegnap este még működő 3 éves Samsung külső hdd-t nem látja már a tévé, számítógép pedig csatlakoztatást követően formázni akarja, amelyet viszont nem tud végrehajtani.
Próbálkozzak még vmivel vagy kuka?
Új hozzászólás Aktív témák
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- Revolut
- Gyúrósok ide!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen hangkártyát vegyek?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Hardcore café
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Windows 11
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- LG UltraGear Gaming Monitorok: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 7800X3D Processzor!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RX 7700XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Gigabyte H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB Rampage SHIVA Zalman 600W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest