Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz hanee #1703 üzenetére

    Dobj már fel egy pár fényképet arról a tartályról, aztán csak kitalálunk valamit...:)

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Ariadne

    őstag

    válasz hanee #1703 üzenetére

    Na ez tökéletesen az a probléma, ami nekem volt. Domestos, Domestosos áztatás, 90 fokos mosás, ecetes mosás, egyik sem oldotta meg. Amikor utánanéztem, magasnyomású mosót mondtak, hogy azzal esetleg kijön, na de azt mégsem akasztja le az ember csak úgy a spájzból... Piszkáltam régi küllőtől kezdve :P mindennel, rázogattuk forró vízzel mosás után, de így sem találtam megoldást rá sajnos. :( Vigasztaljon, hogy nem rajtad múlik, hanem a kedves gyártókon, akik nem gondolnak arra, hogy évek múltán hogy fog viselkedni az a termék...
    Indesitnél nálunk ez azzal is súlyosbodott, hogy egyszerűen büdös volt az a penész, és a ruhák is. Ecetes géptisztító mosással a szag eltűnt egy időre, de aztán újra visszajött, csak úgy tudtam úgy-ahogy kordában tartani, ha mindig kivettem és a gép mellett tároltam a mosószertartó rekeszt. Nem valami elegáns megoldás...

    mod: Ja egy dolog, állítólag ha kezdetektől hígítja az ember az öblítőt, akkor nem lesz ilyen. Azóta csak felére hígítva használom, de az újnál ugye hálistennek mindegy, mert csak szétszedem és kimosom.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák