Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Cassidey #73234 üzenetére

    ha úgy érted hogy csináltam hogy amit a könyvben leír akkor nem. Az alapelv meg a felvetés tetszik és eléggé passzol ahhoz ahogy érzem magam a kajáktól illetve ami a szociális életembe belevág. (tehát inkább este ennék a családdal nem reggel mert munkanapokon nincs idő családi reggelire, meg nem is érzem magam jól pl. zabpehelytől. Ezért beleillik az életembe esti étkezés.

    Nem nyomtam ilyen rávezetőt, izolátumot se vettem még soha. A kókuszzsírt próbáltam már kv-ba nekem bejön, de feleslegesen nem nyomom kalóriával magam még akkor se ha talán van valami előnye... BCAA-t se használok mostanában. Egyébként eléggé el van borulva pár dologgal: koffein, nikotin, kreatin. Meg azért változott pár elmélete is (edzés utáni étkezés)

    Tehát a mindennapjaimnak megfelel az elmélet (napközben baxom a rezet egy irodában semmi szükségem ch-ra és nem is igénylem) Edzeni remekül edzek ch nélkül. Bármennyit is kisérletezem a tuti formulával, mindig oda jutok, hogy "éhesnek" kell lennem ha edzésről van szó. (előtte kis idővel natur fehére még jó) A héten teszek egy próbát zabpehely-alma kombóval ;]

    Edzés után meg jól esik enni egy jót. De kb. nekem ennyi már az egész elmélet. Utálom ha túl sok szabályt kell követni. Sokszor már az edzés előtti ital is stresszes mert szétbax az ideg ha nem jutok 15-30 percen belül a terembe.. Erre meg kinek van szüksége :D

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Cassidey #73234 üzenetére

    Nem emlékszem pontosan milyen edzésed van, de kezdetben én belöknék egy fél órás HIIT kardiót hetente. Elég szépen lehet vele szálkásodni és agybajt sem kapsz CH megvonás miatt.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák