Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz TRob1 #9551 üzenetére

    És mivel épp nem volt egyéb témátok, hát rajta, keressünk a "múltba" vmit (ugye ez épp aktuális kis országunkban is)
    De persze kellenek az ilyenek is mint ti, különben unalmas lenne a világ...

    Ez rohadtul nem így van. Telefonról voltam, és ott nem igazán figyeltem a hozzászólások idejét hanem az utolsó látogatás óta érkezett hozzászólásokra reagáltam. Ilyenek mint mi? Hát milyenek? Miben vagyunk kevesebbek, vagy többek mint a többi hozzászóló, vagy épp te? Szerintem "ilyenek" kategória nem igazán létezik.

    Vagy most direkt figyeltem, többször jártál itt az utolsó hsz-em óta, mégsem írtál. Most hogy namelesske írt, már megint rögtön bírtál írni... hm. roppant érdekes.

    Hát nekem mondta, te csak mint harmadik voltál itt. Ha úgy veszed egy párbeszédhez vagy egyetértéshez minimum két ember kell...

    ui: És nem szorulna magyarázatra, ha nem lenne "célozgatás". Ami priviben is bőven elég lett volna, de sztem inkább hanyagolni kellett volna...

    ui: És nem szorulna magyarázatra, ha nem lenne "célozgatás". Ami priviben is bőven elég lett volna, de sztem inkább hanyagolni kellett volna...

    Pont az ilyen mellék töltetes mondataidra írtam, hogy a helyedben én inkább meghúznám magam, ha már kirakok egy beismerő vallomást a fórumba... Szóval direkt nem írtam privátba, hogy vegyed a lapot. De nem vetted. Téma lezárva, nem is GoodSpeed kezdte el, és velem értett egyet, és nekem válaszolt. Neked csak annyit mondott, hogy nem jó helyen keresed a hibát.

    Mindegy is, béke.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák