Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz #41133696 #9550 üzenetére

    Igen, mert eltelt 2 és fél nap meg kb 30 hsz, és ti ketten meg utána kezditek el felhozni, miközben másoknak fel sem tűnt, vagy csak simán továbbléptek... és már nem is emlékezne rá senki. És mivel épp nem volt egyéb témátok, hát rajta, keressünk a "múltba" vmit (ugye ez épp aktuális kis országunkban is)
    De persze kellenek az ilyenek is mint ti, különben unalmas lenne a világ... :))

    Ráadásul te ugye már azóta jártál itt, sőt posztoltál is, de most hogy vki felhozta, már mehet is a célozgatás részedről is. Hurrá, grat. :C
    Miért nem szóltál tegnap mikor itt jártál ha annyira zavart? Mert kellett egy társ, mi? Vagy most direkt figyeltem, többször jártál itt az utolsó hsz-em óta, mégsem írtál. Most hogy namelesske írt, már megint rögtön bírtál írni... hm. roppant érdekes. :U

    ui: És nem szorulna magyarázatra, ha nem lenne "célozgatás". Ami priviben is bőven elég lett volna, de sztem inkább hanyagolni kellett volna... ;)

    ui2: Oké, "Igazatok van", megígérem többet nem csinálok ilyet ha macskát látok. Nah, elég volt az offból? Sztem igen.

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák