- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Friss információk és képek a OnePlus új órájáról
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Olcsón ad sokat, de a minősége... Kukirin G2 Ultra teszt
Új hozzászólás Aktív témák
-
looser
addikt
Sziasztok, az androidos verzióhoz lehet valamilyen módon sf2-t fájlt betölteni midihallgatáshoz?
-
válasz
Fandango
#4124
üzenetére
MathAudio Room EQ lett feltéve, beállítva, MonkeyMote a távirányításhoz, PGGB-RT beállítva az upsamplinghez, SACD Decoder és Waveform Minibar, UI testreszabva és AutoPlaylist lett még létrehozva, ami figyeli a NAS-on az adott mappát és frissíti a playlistet, ha új tartalom kerül be.
-
Gemini 3 Proval néhány nap alatt nagyon kellemesen be tudtam állítani mindent Foobaron, úgyhogy az eddig használt Audirvana licenszei nem kerülnek meghosszabbításra.

-
válasz
MasterMark
#4121
üzenetére
Igen, ezt a felületet láttam, de nem igazán szeretném használni
Ránézek, ha lesz időm és valóban az AI segítségét fogom kérni. Köszi! -
válasz
MasterMark
#4119
üzenetére
Hogyan? Nem igazán látok erre vonatkozó lehetőségeket.
-
Üdv! Úgy néz ki, hogy át kell állnom a Foobarra, mert az 1998 óta használt Winamp nagyon megszívatott a hétvégén. Milyen skint ajánlanátok, ami nem csilli-villi és praktikus?! Ami kellene:
- legyen állapotjelző, hogy hol tart a szám (ez ugye alapból van)
- legyen visszaszámolási lehetőség is, ahol azt látom, hány perc van hátra
- a hangerőszabályzó jó lenne, ha %-ban mutatná az értéket
- könnyen és egyszerűen kapcsolható legyen a lejátszási mód (egymás után, shuffle stb.)
- lehessen az egyes területek betűméretét állítani, színeket esetlegJelenleg ezt használom, Column UI és végül is jó, de lehetne jobb is. [kép]
Köszönöm!
-
G4bi89
senior tag
Sziasztok!
Használ itt valaki macOS alatt Foobart?
Igazából csak érdeklődnék, hogy kinek mi a tapasztalata, mennyire stabil meg ilyenek.
Láttam, hogy a mac-es verzió nem túl okos, és akkor még finom voltam.
Wine-nal a Windows-os verzió vajon mennyire jó megoldás?
Igazából az az aprópója, hogy az itthoni gépen is tervezek mac-re váltani, és mivel 15 éve Foobar-t használok, közel 400 GB zene mellett, így életbe vágó, hogy jól működjön (megannyi playlist, pár component, zenék rangsorolása stb.).Bónusz kérdés: a playback statistics-et valahogy lehet exportálni → importálni Windows → Mac között?
-
veze
őstag
bocs a lama kérdésért.. régen hasznaltam már foobart van egy beállított portable verziom jó régi. abban ha elinditom van wasapi lehetőség

telepitettem , (tehat nem portable) egy uj verziot (2.24.6) abban nem látok ilyen lehetőséget
letöltöttem egy wasapi pliugin-t három fájl van benne

ezeket be kell másolnom valahová vagy mit klell tennem vele? a 64 bites exe fajlra kattintottam de nem történt semmi. ujrainditas utan sem elérhető...
Már nem emlékszem régen hogy keltettem életre
J. Rivert használtam eddig abbantelepites utan azonnal elérhető nem kell semmi extra
-
G@ben
addikt
Kipróbáltam, elég nagy káoszra nevezte át. Van olyan fájl, aminek a nevéből eltűnt az előadó. Szóval marad az eredeti kérdés:
Foobarban kijelölve a fájlokat ctrl+x-szel meg lehet-e oldani, hogy a commander megfelelő könyvtárába ctrl+v-t nyomva áthelyezze a fájlt, ne pedig átmásolja? -
G@ben
addikt
Adott kb 2500 fájl. Van olyan, aminél a fájlnévben szerepel az előadó, azzal nincs gond. Van, aminél csak a dal címe van meg, de ha benyitom foobar-ba, akkor az id3 tag-ban megvan az előadó neve is. Van olyan előadó, akihez egy dal tartozik, van, akihez 30, de jellemzőbb az 1-2 dal. Nem szeretném azokat egyesével átnevezni, mert baromi sokáig tart, illetve sokat törölnék is közülük. Tehát annyit szeretnék, hogy id3 alapján aminek a nevében megtalálja a keresett előadót, azt ctrl+x-szel áttenni a megadott mappába a commanderben, hogy ne a foobarban kelljen kattintgatni sokat a megfelelő menühöz, ahogy korábban is írtam.
Új hozzászólás Aktív témák
- Futás, futópályák
- Kerékpárosok, bringások ide!
- PlayStation 5
- Nintendo Switch 2
- LEGO klub
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Mégsem lettek annyira pénztárcabarátok az új Intel CPU-k
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Milyen okostelefont vegyek?
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- További aktív témák...
- Microsoft és egyéb dobozos retro szoftverek
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Dell Latitude 5490 14",FHD,i5-8350U,8GB,256GB SSD,WIN11
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3560 i7-1165G7 4.7GHz / 16GB / 512GB / Quadro T500 2GB FHD 15"
- Dell Wyse 5470,14",FHD,Touch,N4100 CPU,8GB DDR4,128GB SSD,WIN11
- Dell Optiplex 3050 SFF,i5-6500,8GB DDR4,256GB SSD, WIN11
- Dell Optiplex 3020 MT,i3-4130,8GB RAM,128GB SSD,WIN10
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Ránézek, ha lesz időm és valóban az AI segítségét fogom kérni. Köszi!
Wine-nal a Windows-os verzió vajon mennyire jó megoldás?








