Hirdetés
- Yettel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- T mint tavasz: képeken a közelgő Xiaomi 17T
- Akciófigyelő: jelentős kedvezménnyel nyit a Honor 600
- Mobil flották
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
-
Mobilarena
FIFA 15 ULTIMATE TEAM GY.I.K. (FUT)
Új hozzászólás Aktív témák
-
MdewC
nagyúr
Sziasztok! Hát, most én is nagyon el vagyok kenődve a hétvégi tapasztalatok miatt...

Ezeket most tervezem megírni a supportnak, bár igazából semmi értelme. Ez az 1 tuti.
Abba már bele se megyek, hogy 7végén a meccseim több mint 70%-a vagy lagolt, vagy be volt lassulva, a játékosok később reagáltak arra amit nyomtam, szóval ezek hatására idén felborul a védelem, rossz ütemben lépnek ki, ezért sok az üres be passz, illetve későn reagálnak a szerelésre a szlalomozók ellen. Plusz, alig lehet támadást építeni, mert például a középpályások mire elpasszolják a lasztit a gombnyomás után, addigra a támadók rossz ütemben ugranak ki. (Vagy el se indul, túlmegy az indítás, vagy már annyira elől jár, hogy el se megy addig a laszti, mert fennakad a védőn.) Sajnos ez pedig azt eredményezi, hogy az ellenfél elhiszi magáról, hogy tud játszani, pedig a sprint gombon és a lövés gombon kívül csak az analóg kart ismeri, ezt pedig rohadt frusztráló, hogy ennek ellenére kidolgozott 3x több helyzetből/ziccerből szinte minden kimarad, ő pedig a játék hibájából fakadóan vagy kiegyenlít, vagy megszerzi a vezetést. Szánalmas, nagyon gáz, hogy akár 2 meccs között is ég és föld a különbség, ha akad/belassul, avagy nem... Nem is beszélve, hogy a labdatartás is nehezebb, ha később reagálnak az emberek. A hiba pedig nem az én internetemben van, különben minden meccs ilyen lenne.
A másik felfedezett/előkerült hiba, az pedig az X-es letámadás (saját cointain), fedezés, vagy tudja a tokom a nevét...
1. Védőnél alkalmazva előfordul, hogy nem az ellenfél csatára felé indul, hanem ellenkezőleg, KIKERÜLI a vele szemben érkezőt, gyakorlatilag elfut az útjából!!! A vicc, hogy nem minden esetben, hanem véletlen szerűen, de legtöbb esetben totál váratlanul. Borzasztóan zavaró.
2. Ha jó irányba is fut a védő, sokszor akkor sem szerel, mert a lába gyakorlatilag "átfolyik" a labdán, szerelés helyett.
A képek sztem magukért beszélnek, Thiago és Yaya nem tudsz szerelni a silver Comant az első osztályban offline ultimat szinten a Juve ellen. Hogy miért nem? Mert a gép eldöntötte. Azért nem.
A két dolog nálam nagyon betette a kaput. (lag és védekezési hibák.)

Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung 860 Evo 1TB SATA3 93%-os és Samsung 860 QVO 1TB 97%-os
- Apple Watch Ultra (1. generáció) ÚJSZERŰ, 100% AKKU
- Macbook Pro 16" A2485 2021 M1 Pro 16/512 (5)
- Macbook Pro 15" - 2018/2019 6 mag i7, 16GB / 512GB, Radeon 4GB, touchbar - garancia (23)
- ÚRIS10!!! RAMÁRON! LEGION 5 i7-13650HX 32GB RAM 1000GB SSD RTX 5070 8GB
- Dell XPS 13 Plus 9320 i7-1260P 32GB 512GB 4K+ TouchScreen 1 év garancia
- 27% - Lenovo LOQ i5-14400F / 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5060! BeszámítOK!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Intel Core i9 13900K 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Dell OptiPlex GX520 SFF,Pentium D 820,512 MB DDR2 félkonfig
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




