- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Android szakmai topik
- Mától Huawei okosórákkal is lehet érintésmentesen fizetni
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16820480
törölt tag
válasz
rokefeller
#2497
üzenetére
igen, azt a bejegyzést én is néztem, csak ne mvolt még időm rendesen végigolvasni, eddig csak átfutottam. igazából próbáltam már fedorát feltenni, azt hiszem a 14-est, csak akkor még nagyon nem volt stabil az én hardveremen. most már jobb, azóta a kernel kezeli rendesen az újabb intel vga-kat.
nekem az volt a bajom, hogy sajnos annyira nem vagyok azért otthon linuxban, hogy bármi megoldjak önállóan is konzolban, vagy valahogy. még leírások alapján megy a dolog, de ebből sincs mindig használható. fedora alatt meg minden kicsit más, pont annyira, hogy ne találjam meg
az rpm csomagkezeléssel nem is az a bajom, hogy rpm, vagy sem, hanem az utóbbi 2-3 év alatt annyira kinőtte magát a deb rendszer, hogy már mindent szinte abban hoznak először, nem is beszélve a rengeteg ppa-ról, ahonnan lassan két kattintással be lehet szerezni a legújabb programokat. ez inkább az a része, amiért "ölni tudnék"

a shell amúgy nekem nagyon tetszik. sokkal szebb és előremutatóbb, mint a unity. de van egy-két dolog, ami nagyon bosszant benne, mint például az, hogy amikor érkezik egy értesítés, akkor az kb 3 másodpercig ott van alul a buborék, aztán semmi nem jelzi a képernyőn, hoyg valami történt. ha egy ablak urgent státuszt kap, akkor semmi nem jelzi. amíg elő nem hozod az értesítés panelt alulról, addig nem is lehet észrevenni.
meg kicsit az active corner is zavar, mert ha véletlen odatolom az egeret, akkor rögtön hozza is be az activities-t
az alt+tab tényleg jobb lett. meg az animációk, a panel, stb. bár nekem hiányzik a shutdown. inákbb az kéne, mint a suspend 
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Xbox Series X|S
- Fujifilm X
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Starlink
- Kötelező frissítésnek számít a Microsoft legújabb csomagja a Windows 11-hez
- Szomjan halunk, míg az AI dolgozik
- Mi lesz a Facebook fiókoddal, ha meghalsz?
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- The Elder Scrolls Online Imperial Collector s Edition
- Game Pass Ultimate előfizetések 3 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Ducky One 3 FULL/TKL/SF/MINI billentyűzetek többféle színben és kapcsolókkal, plusz csuklótámaszok
- AKG K371 professzionális stúdió fejhallgató
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 64GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4474, 100% AKKSI
- 152 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-12450H, RTX 4060 (ELKELT)
- Samsung Galaxy A16 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

az alt+tab tényleg jobb lett. meg az animációk, a panel, stb. bár nekem hiányzik a shutdown. inákbb az kéne, mint a suspend 
