Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ergo_Proxy

    tag

    Sziasztok. Bár már elég régi motoros vagyok videójátékok terén, valahogy nekem a Far Cry sorozat kimaradt eddig, így ez volt az első amit megvettem, és azt kell mondjam nagyon nagyon tetszik a játék, gyönyörű a grafika, szépen kidolgozottak a fegyverek, szuper a hangulat. Nekem nagyon tetszett a sztori is, meg a küldetések, viszont 40 óra játékidő alatt szinte teljesen megcsináltam mindent, 3-4 ilyen Nixonos kaszkadőr küldi maradt de nekem ezek nem nagyon jöttek be, de minden más meg van. A kérdésem az, hogy most mit lehet csinálni ezzel a játékkal, ha az ember végig viszi akkor mehet vadászni, halászni, röpködni aztán ennyi? Lereseteltem az outpostokat, azokat foglalgatom vissza, de hát így elég unalmas a sztori utáni élet, meg azért itt egy outpost elfoglalása nem olyan mint egy bázis bevétel a wildlandsbe ami eltarthat majdnem egy órát is, egy outpostot pár perc alatt elfoglal az ember. A játék vége felé már meg volt minden fasza fegyver, vettem már repülőt, hajót, aztán igazából nem is tudja használni az ember mert csak bóklászik az üres mapon. A pvp részt ha megcsinálták volna valami olyasmire mint a Ghost War akkor annak örültem volna. Szóval egyszerre örülök, mert ez egy tök jó játék, és vagyok csalódott, hogy kb itt ki is fújt, egy openworld játéknak szerintem az lenne a lényege, hogy a játékosok érdeklődését fent tudja tartani huzamosabb ideig. Na mindegy remélem jönnek új tartalmak, meg kíváncsi leszek a DLC-re.

    Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

Új hozzászólás Aktív témák