Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Sziasztok

    Memóriával kapcsolatosan kérdeznék pár dolgot tőletek, mint oc nagymesterektől. (a memóriás topicban most épp az megy, hogy nem éri meg kingmaxnál drágább ramot venni én meg pont most akarok ddr2 kingmaxot cserélni kicsit komolyabbra :DDD ) Alapvetően nem tuningolom a ramot, proci 9*400-on megy alapfesz alatt, ram 1:1 800-on cl5, nem is igazán tervezem a ramom folyamatos húzását, csak néha mikor rámjön, akkor szeretek kicsit tesztelgetni. A mostani 2*1 giga kingmaxom 1150-ig vígan megy, viszont 2*2 kellene és a jelenlegi 2 gigás kingmaxok cl7-esek, az meg nem kell, valamint a 4*1 sem nyerő. A lényeg inkább azon lenne, hogy minél magasabb órajel cl4-en. Végére hagyom, hogy mennyit szánok rá, 17k körül álljunk meg, annál többet szerintem ér számomra, tehát valami jófajta 800-as 2*2 kit kéne. Tudtok valamit ajánlani? - lapom Asus P5K/EPU, procim E8500. (eddig Mushkin, Exceleram, Patriot, G.Skill teszteket nézegettem, de nem tudok dönteni, főleg, hogy ebben az árban már Geil Ultra Plus is kapható, ami 1066 cl4-et tud elvileg)

Új hozzászólás Aktív témák