- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Jövőre ismét csak három Galaxy S csúcsmodell lesz?
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Samsung Galaxy Watch5 Pro - kerek, de nem tekerek
- MIUI / HyperOS topik
- iPhone topik
-
Mobilarena
🔦Üdvözöllek!🔦
A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.
Új hozzászólás Aktív témák
-
TCs77
újonc
Nos igen, ha nem találok másikat, akkor én is a kínainál maradok. Ezt néztem ki utolsó megoldásként:
http://cgi.ebay.com/300-Lumens-Adjustable-CREE-Q5-LED-Headlamp-Flashlight-/110561336273?pt=LH_DefaultDomain_0
meg most rendeltem egy ilyet:
http://cgi.ebay.com/3-3XAA-4-5V-Battery-Case-Box-Holder-w-Switch-Cover-UM9-/120606749109?pt=LH_DefaultDomain_0És csak reménykedni tudom benne, hogy a lámpa akkutartójába a sárgák nem buheráltak bele semmilyen elektronikát, és egyszerűen ki fogom tudni cserélni erre a dobozra, hogy AA-ról tudjon működni AAA helyett.
Egy hasonlót már rendeltem egy ismerősömnek, csak annak egyben van az elemtartó része és maga a led-es egység. Gondolom ugyanaz a lencse, ugyanaz az elektronika. Nincs rossz fénye, és a lencse is egész tűrhetően szórja vagy fókuszálja a fényt. Kicsit erősebbet szeretnék, de eddig sehol nem találtam. Még rúdlámpában sem találtam olyat, ami olyan 900 lumen körüli és változtatható fókuszos.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetni (keresem típusú is) és reflinket beilleszteni az ÁSZF III/10/16-17 pontja alapján tilos, az ilyen tartalmú hozzászólások moderálásra kerülnek!
- Bemutató Convoy M1 és M2 elemlámpa bemutató
- Bemutató Convoy L2 2016 elemlámpa
- Bemutató Convoy C8 bemutató - Előre mutat
- Bemutató Convoy L2 - már majdnem prémium
- Bemutató Convoy S2+ bemutató - A szükséges plussz
- LG 38GL950G-B - Ívelt Nano IPS / 3840x1600 / 175hz 1ms / G-Sync Modul / FreeSync / HDR 400
- PowerColor AMD RX5700XT 8GB / Újszerű állapotban / 6 hónap jótállással / számlával
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- SAMSUNG DDR4 REG ECC 32GB 2400MHz RDIMM szerver RAM modulok, nettó 12991Ft+ÁFA, 1 év gar., több db
- Apple Macbook Pro 13 2020 - M1 - 8GB/256GB SSD - Touch Bar - 102 Ciklus - 99% Akku - Ezüst - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest