Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07813632

    törölt tag

    válasz kugyu21 #44714 üzenetére

    Köszi az infokat. Igazából csak átlag otthoni ketyerékbe akarom használni a LADDA akkukat, meg persze zseblámpába is. Ha már eldöntöttem, hogy nem vásárolgatom tovább a sima elemeket halomra a legjobb megoldásra törekszem és fontos az is, hogy anyagilag megérje. A New i2 töltő tökéletes az igényeimnek a litium akkukhoz, viszont most azon rugózok, hogy ha már elkezdek nimh akkukat használni akkor érdemes lenne egy olyan töltőt venni ami ki tudja sütni (refresh) különben úgy járok, hogy három hónap intenzív használat után (fogkefe, lámpa) a kapacitásának csak a töredékét tudja és akkor már nem éri meg váltani. Namost az ilyen töltök (enelop, sky, Ipc 1l) elég drágák, nem akarok venni zanflare c4et vagy OPUST 3100 at se, mert li akkura van már töltőm. Egy olyan kéne csak ami a nimh akkut formázza és olcsó is, hogy megérje áttérni. Különben azon kapom magam, hogy elvertem tizenezret meg huszonezret töltőre meg ugyanennyit eneloop akkukra és ezerszer jobban jártam volna ha megveszem kartonban a 70 akárhány forintos elemeket. Nem vagyok fillérb..szó csak próbálom ésszerű keretek közt megoldani. Azt se tudom, hogy az akkukat mikor vegyem ki a fogyasztókból. Túl hamar se akarom a kapacitás vesztés maiatt de túlmeríteni se akarom. Most néztem lehet az opus 100 lesz a legolcsóbb, legjobb megoldás. Most ladda akkukkal meg nitecore töltövel teszek egy próbát. Ha már 1 évet kibírnak akkor már boldog vagyok. A legjobb az lenne ha lennének AA és AAA 1,5 voltos lítium akkuk. Mindenkitől elnézést kérek a hosszú off miatt.

Új hozzászólás Aktív témák