Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Ha lehet ne rendeljetek Izraelből semmit. Úgy tűnik, hogy sok a csaló arrafelé. Szoktam látni a gyanúsan olcsó termékeiket, de az egyikbe mégis sikerült beleugrani. Már 2 hónapja várom a cuccot, erre ma nézem, hogy szept 15 megérkezett, jött SMS róla, és átvettem, amikor még néhány hete az volt, hogy folyamatban a szállítása. Olvasom másnál is, hogy így trükköznek az Izraeliek tracking number cserével, az ebay meg simán melléjük áll. [link] Az én esetemben már meg sem lehet nézni a régi tracking numbert az izraeli postánál, mert törölték, és kb. nulla az esélye, hogy visszakapom a pénzem. Most csak 63.5 eurot buktam. Ja és persze megy a reklám, hogy money back guarantee, én ebben a hiszemben is voltam egészen a mai napig, amikor látom, hogy erre a vásárlásra nincs ebay garancia. Azt hittem mindenre van, amit ott veszek. Nem is tudom mi a tanulság, talán hogy óvatosabban kell vásárolni, de ennyi erővel rendelhetnék mindent Aliról is, aztán ugyanott vagyok, vagy bukom a pénzem vagy nem...

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák