- Milyen GPS-t vegyek?
- CMF Phone 2 Pro - a százezer forintos kérdés
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Elkészült és telepíthető az Android 16
- Megvan, milyen chipet használ a Pura 80 Ultra
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Hónap végén érkezik a Xiaomi Band 10, ára is van
- Milyen okostelefont vegyek?
- Yettel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
lorenzen
aktív tag
válasz
winkloyd #4799 üzenetére
A francia adóknál felmerül a SECAM-probléma. Mivel ti már biztosan leküzdöttétek, inkább kérdezek.
Az analóg adóknál okozhatott gondot a SECAM. Ritkán néztem rá francia digitális csatornára, de sosem volt baj a PC-s megjelenítéssel. (Gondolom a beltéri egységnek kell előállítani a SECAM jelet az analóg TV készülékekhez.)
-
lorenzen
aktív tag
válasz
winkloyd #4795 üzenetére
a H 264, az a magyar DVB-T-nél is alkalmazott MPEG-4
Pongyolán fogalmazva, az mpeg4 része a h.264.Tudtok-e terhelőt vagy támogatót mondani a SkyStar HD2-ről?
Mindkettőt.
Magyarországon nagyon elterjedtek a Technisat SkyStar kártyái.
Itt nézelődj. [Esetleg itt is.]
Látni fogod, vannak akik szenvednek vele, vannak akik gond nélkül használják. Saját tapasztalatom nincs, tehát se jót, se rosszat.A Technotrend kártyáit nem érdemes venni. A gyártót elmosta a válság. Az utód már nem viszi tovább a PC-s vonalat. Drájver támogatás nem várható. (Pedig jó minőségű cuccokat gyártottak.)
-
GBogyó
tag
válasz
winkloyd #4786 üzenetére
Egy lekérdezést próbálok belinkelni, amelyen francia kódolatlan adásokat láthatsz, remélem sikerül: KingOfSat
Én annyi tippet mondanék, hogy win7, vagy vista 64 bites driver is legyen hozzá, amúgy nézz körül a Leadtek háza táján: LHSite
Nem vagyok elfogult, de ezt ismerem. Ezen felül persze van még sok jó eszköz is.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Újszeru GIGABYTE G5 - 15.6" FullHD 144Hz - i7-13620H - 48GB - 1TB - RTX 4050 - Win11 - 1,5 év gari
- Eladó garanciás,új állapotu projektorom kihasználatlanság miatt!
- Acer Nitro V ANV15 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-13420H - 16GB - 512GB - Win11 - RTX 3050 - 2,5 év gari
- GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD
- TP-Link Archer AX73 AX5400 Router
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ProArt Z790-CREATOR WIFI alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Fém, összecsukható és kihúzható fotó állvány eladó
- iKing.Hu - Samsung S25 Ultra - Használt, karcmentes
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest