Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bpmcwap

    senior tag

    válasz zhagyma #3252 üzenetére

    Na visszavittem az aquához... ez volt az első meg az utolsó hogy náluk vásároltam az tuti. Képzeld el, nem hogy nem cserélik ki, de még csak le se vásárolhatom, hanem egy hétig ők tesztelik és az tuti hogy az jó lesz mert általában jó szokott lenni, ha meg nálam nem működik az nem az ő saruk és nem rajtuk múlt, igy vegyek náluk másikat, ezt meg tegyem a polcra.......... na eeeez hozzáállás, mondom 5000 forintos kártya tényleg ennyit ér, hogy mondjuk a fogyvédnek küldöm a mailt egy dolog, de mondom aqua imázs? ha csak egy ember nem megy be ha ezt meghallja mert nem meri ott elkölteni a pénzét mert ha valami nem müxik akkor teheti a polcra mert így állnak hozzá, már többet buktak mintha adtak volna helyette egy ugyan olyan kártyát, 4-5napig ülnek rajta a szervizesek, az 5000 forintos kártyán ami munkadíj, villanyszámla és kapacitás elvonás... és akkor még nem beszéltem arról, hogy fogyvéd ki megy, bünti ha első akkor két millió huf, ha nem az első akkor határ a csillagos ég, közben az üzletben 8 eladó ül és netezik, de vevő nem volt egy se míg bent voltam... Hol van itt válság???????????? nincs itt válság, dübörög a gazdaság. És mindez egy 5000 forintos tunner kártya miatt... ha nem kellett volna múlthéten adj uram isten de már is akkor megint az ipontól vagy a pcxtől veszem. Azt hiszem aki még egyszer kérdez tőlem valamit hogy hol vegyen bármit azt tudom majd mondani neki hogy hol ne.....

    Túrista vagyok

Új hozzászólás Aktív témák