Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz SecMan #230 üzenetére

    Jaj nehogy komolyan vedd, hogy az a baj, hogy Windows-t használsz...... :U
    Én is Windows-zal, konkrétan IIS+FastCGI PHP 5.3-mal meg MySQL-lel használom a Drupal 7-et, és SEMMI bajom vele.
    A XAMPP amúgy így összehasonlítva a fenti kombóval szart sem ér, ahogy az EasyPHP sem.
    A Microsoft megoldotta a Web Platform Installeren keresztül az összekattintgatós felületet a szerverhez, nem is értem, miért használják olyan kevesen, akiknek Windows-a van. Tapasztalat (!), hogy a Windows-ra ráerőszakolt Apache+PHP jóval lassabb, mint az IIS+PHP. Félreértés ne essék, az Apache egyébként Linux-szerverek alatt nagyon gyors tud lenni, de én már rájöttem, hogy Apache-ot Windows-ra ráhúzni totál felesleges, csak önszívatás, amikor van egy tök egyszerű admin-felület az IIS-hez.

    Még az eredeti kérdés lehetséges okán gondolkozom, hátha eszembe jut valami.

    Egyébként az AJAX-os kommunikáció hibakezelése Drupal esetén szerintem egyelőre egy vicc. Soha nem derül ki az alapvető hibaüzenetből, hogy most akkor mi a szar van. Mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja.........

    Esetleg megnézhetnéd F12-vel fejlesztői panelen (vagy Ctrl+Shift+I Opera alatt), hogy mit ír ki az AJAX-os kommunikációnál, akár a Net fülön, akár hátha a konzolra dobott valamit.

    ==============

    (#229) Siriusb :
    ne már....... A Windows-fika nagyon régen lejárt lemez, főleg, hogy pl. a webszerver esetén abszolúte nincs alapja, persze ha valaki XAMPP-ot használ Windows-on, az megérdemli. ;] ;]

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák