Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpydeR3412

    aktív tag

    válasz El Joe #73493 üzenetére

    Köszi! A kérdésünk igazából nem erre irányult, hanem az fpv kamerára. Abban nincs kártya, semmit nem rögzít. Viszont a mostani légtér klubban (asszem így hívják), azt mondta a kompetens csávó, hogy amely adatot rögzít, vagy sugároz. Ez az utolsó szó sok mindent megváltoztat. De nem tudom, hogy szó szerint idézte a törvényt, vagy ez csak úgy kiszaladt a száján, mint saját vélemény. Mert soha sehol nem láttam ezt így leírva, vagy hallottam valaki szájából. És ha jól vettem ki abból a nagy katyvasz dji reklámból, akkor ha, csak adatrögzítő van fogalmazva, onnantól a 100m-re való maxiális eltávolodási tudás az egyetlen akadálya, hogy játéknak minősüljön a gép. Emiatt viszont nem vágom le az xm+ antennáit.

    És visszatérve kicsit. Én sem vagyok jogász, viszont azt tudom, hogy a törvénynek egyértelműnek kell lennie. És az is egyértelmű, hogy ami adatot rögzít, az nem azonos azzal, ami nem rögzít. Hiszen akkor nem is létezne ez a két fogalom. Valamint azzal is tisztában vagyok, hiszen rengetegszer bizonyították már, hogy akik ezeket a dolgokat megalkotják, azoknak hatalmas nagy hiányosságuk van kifejezés téren. De ez már az Ő gondjuk.

Új hozzászólás Aktív témák