Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz sgery #697 üzenetére

    "melyik miért szívózik.
    Remélem nem is kell megtudnom"

    Na ezzel én is így vagyok...remélem nem kell megtudnom ;)

    Idő közben elmentem, és átvettem a gépet, így kiderült számomra is milyen papírt kapok...
    Viszont megkérdeztem, illetve a karton dobozon is rajta van, honnan szerzik be a gépet,és ez az Ingram Micro Hungary LTd...ami talán jó hír, mert azt olvasom ez a cég DJI partner így talán nincs nagy probléma!

    Egyelőre nagy a boldogság....
    Kicsomagol,regisztrál, feltölt, és irány a mező...2,2km-nél 60m-en kezdett el dünnyögni a jelerősség,hogy dobni fogja a jelet,,,akkor emeltem feljebb...a végén 120m-en jártam 2,7km-nél dobta el a jelet,,és indult haza...

    Mező ide vagy oda, azért nem kimondottan volt optimális a rálátás a gépre fák miatt , illetve van egy torony is "út közben" amin ül, és sugároz jó pár antenna....
    Valszeg ha emelem feljebb a gépet, tovább jutok...de mivel a gyakorlatban ilyen "távolsági" repüléseket nem szoktam csinálni, és próbálom az esetek többségében a 120m-es rc hobby magasságot is betartani,igy elégnek éreztem ennyit is teszt gyanánt!
    De ami a lényeg hogy az Ocusync meggyőzött,,,,egészen jelvesztésig tökéletes, mindenféle hibától mentes képet kaptam...patent :R
    Szerettem a sima P4-et is de most:
    I think this is the beginning of a beautiful friendship :DDD :R

Új hozzászólás Aktív témák