Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Urak,,,
    megérett bennem a gondolat, hogy lecseréljem a Phantom4-et egy Pro verzióra...(egy ideig álltattam magam, hogy nem tud annyival többet, mint amennyit rá kell fizetnem, de a kamerája "becsípődött", nálam,,,és álmatlanok miatta az éjszakáim :DDD )
    Elkezdtem utána olvasni a témának, és mit láttam?
    Szépen csendben (szó szerint mert állítólag -6db) :D megjelent a Pro V2.0

    Gondoltam dumálhatnánk mi is róla, mert Ocusync-et használ az "új" verzió!
    Próbáltam utána olvasni, de nagyon vegyesek a tapasztalatok, és a vélemények...

    Ami részemről biztos...nyilván minél kevesebb pénzből szeretném az upgrade-et meguszni,,,így nem is nagyon opció a V2.0 de mégis azért a kíváncsiság is van a világon :)
    Ami ugyancsak biztos,, DJI szemüveget én nem fogok vásárolni/használni...
    Ezek tükrében, szerintem engem tökéletesen kiszolgál a Lightbridge is,,mint ahogy eddig is kiszolgált,,ráadásul ha jol tudom, a sima 4-hez képest a pro verzióban csiszoltak a Lightbridgen-is...

    Viszont néztem egy videót, amiben emberünk azt ecseteli hogy uj motorokat és ESC-et kapott a V2.0?!??
    Ez is érdekelne , ki mit tud róla...Hogy ez valóban igaz, vagy a sima "Pro" verzo alkatrészei vannak csak benne, és csak a propot cserélték le?
    Azt meg nyilván rá lehet rakni a "sima" PRO verzióra is, ha rendelek külön hozzá...
    Bár az is kétséges, van e értelme....
    MIért?
    Itt a videó...
    Hát én azt a -6db-t füllel nem nagyon hallom ki a videóban...mármint annyi kulünbséget nem hallok, hogy ezzel érdemes lenne foglalkozni...

    Vélemények, tudásmorzsák minderről? :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák