- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Netfone
- Keretmentesít a Galaxy S25 FE
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Apple Watch
Aktív témák
-
Rootkiskacsa
tag
Több mint 1 éve vettem egy dimarson dm-r410 tipusú házimozit. Karácsonykor lejárt róla a garancia, persze utánna szinte rögtön tönkre is ment.
A hibajelenség:
Már régebben kezdődött, de mivel egy-két ki-be kapcsolás után elmúlt, és hónapokig nem jelentkezett nemigazán foglalkoztam vele.
Eleinte a hang elkezdett ''akadozni'' el-el ment, majd teljesen megszünt. Mindez a hárimozi hangszóróin, és a tv-hangszóróin egyaránt, és teljesen mindegy volt hogy dvd-t nézek, vagy rádiót hallgatok vagy erősítőként használtam (aux). Ezek után a tv-n elsötétült a kép. (nem a tv rossz, mert másikkal is próbáltam) Szintén mindegy volt h épp dvd-t nézek vagy csak a szokásos dimarson logó volt a képen. Ezek után kezdte azt csinálni, hogy csak félig, vagy egyáltalán nem adta ki a tálcát, csak a open felirat volt látható a kijelzőjén. Most ott tartok, hogy nemtudom egyáltalán használni, mert se hang, se nem adja ki a tálcát csak nagyonritkán (10-20 gombnyomás után) és a kép is sötét. Fene bánná, ha legalább erősítőnek tudnám használni.
Először gondoltam h túlmelegedhet, és kiraktam az asztalra h jól szellőzzön, de akkoris rosszalkodott. Gondoltam szoftverhibára is, de nem találtam sehol ehhez a modelhoz való firmware frissítést, tehát nem is lett hozzányúlva. Minden az eredeti állapotban van úgy ahogy vettem.
Kérdésem a következő: Láttatok vagy hallottatok-e már hasonlót, és lehet-e vagy érdemes-e javítani.
Aktív témák
- Autós kamerák
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Nintendo Switch 2
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
- Elektromos autók - motorok
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- HP Omen - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB-C - KVM Switch
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- AKCIÓ! Gigabyte H610M i5 13600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman S2 TG Seasonic 650W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest